Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szokott hason fekve aludni...

Szokott hason fekve aludni éjjel az, aki egyébként szoptat?

Figyelt kérdés
A cicin lévő nyomás nem befolyásolja így a tejtermelést? Úgy mint ahogy "el/lekötés" által lehet apasztani a tejet
2011. jún. 4. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a szülés óta (VÉGRE!!) hason alszom, bár nem mindig, de legalább bekerült az alternatívák közé! Kezdettől nincs túl sok tejem, de az első 2 hónapban még nem kellett pótlás, most is csak esténként kap egy kis tápit. Nem hiszem, hogy bármi köze lenne a hasonfekvésnek a termeléshez.
2011. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem merek hason aludni pont ezért, pedig nagyon szeretek....7,5 hónapja szoptatok.
2011. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert fáj :(

Első babával előfordult 2x, hogy átfordultam, mindkétszer begyulladt a cicim.

(hozzáteszem, hogy picike alma alakú mellem van, ami amúgy is nehezen bírja a gyűrődést)

2011. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hason alszom.5hónapja szoptatok.Nagy melleim vannak.
2011. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kis mellem van; többek között hason is alszom és 6 hónapja szoptatom a babámat. Persze már eszik mást is, de tejet is kap még.
2011. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hónapos volt a lányom mikor először "mertem" hasra fordulni! :)

Párnát tettem a hasamhoz, hogy kb egy szintbe kerüljön a cicimmel, gy nem nyomta annyira!Imádok hason aludni terhesen már az elejétől nem mertem, így én mikor még nem lövvelt be a tejem a kórházban én már úgy aludtam :)


Amúgy másfél éves szoptatok, és kb 12-14 hós korától már normális állígú a cicim, nem olyan durva mint előtte!Azóta minden éjjel hason alszom!

Amúgy nekem az első 6 hónapban (mikor még csak cicis volt)

nem gyulladt be a hasonfekvéstől, hanme mindig "kifolyt" a felesleg éjjel! De így is elég jutott a lánykámnak!

2011. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok hason aludni, mert fáj a cicim, pedig szeretnék, most már főleg a gerincem miatt. Próbáltam párnával, de az meg a gyomromat nyomta...:( 10 hónapja szoptatok.
2011. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy alszom hason, hogy a 2 karomat nyújtva a medencecsontom alá teszem, igy a karomon eloszlik a súly a mellemről. De csak közvetlen szoptatás után, 2 órára rá már nem megy, mert akkor már csöpög.
2011. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak félig-meddig, mert ha hasra fordulok, vagy ha nappal lehajolok, rögtön csurog a tej a mellemből. A kórházban egyszer álmomban hasra fordultam, aztán tócsában ébredtem.
2011. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!