Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy egyébként jó alvó,5hós baba, reggel 7óta nem álmos és nem is akar aludni? Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem, ahhoz még kicsi.

rakd bele a kiságyba, csukd rá az ajtót, és meglátjuk, mi lesz :)

2009. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már szinte mindent megpróbáltam.Eddig egy perc ringatás után tettem az ágyába és szépen elaludt mindíg. Ma csak feszeng, sír, vonaglik a kezemben. Ha leteszem a kiságyba nyekereg egy kicsit,ha kijövök sírni kezd,ha visszamegyek vigyorog rám.Megint kijövök,megint sír,ha tovább hagyom akkor annyira rázendít.... Biztos hogy álmos mert vörösek a szemei,de nem tudom elaltatni sehogy. :((
2009. júl. 21. 16:18
 3/3 anonim válasza:
Nálunk is ez volt, mi akkor szoktunk rá a babakocsiban alvásra, aztán pár hónap után már az is nagyon nehezen ment. Mindenki riogatott, hogy nehezen fogom tudni beszoktatni a kiságyba, ennek ellenére gyorsan ment. Én azt a módszert választottam, hogy letettem aludni, kijöttem, aztán 5 perc sírás után ismét bementem, kijöttem, és ez három napig ment így. 1. nap 40 percig, 2. nap 20 percig, 3. nap 5 percig tartott a sírás, azóta is a kiságyában alszik. Nem szabad kivenni a kiságyból, amikor bemész hozzá. Vagy ez vagy a babakocsi szerintem és utána ez a módszer. Te ismered a babádat, hogy vele mit lehet megtenni, mit nem. :)Nyugi, sikerülni fog!
2011. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!