Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csökkent minimálisra a...

Miért csökkent minimálisra a tejci mennyisége?

Figyelt kérdés

3 napja csökken egyfolytában a tejci mennyisége pedig mindent megteszek h megmaradjon.

Nos: 5 napja megjött, tablettát szedek.

Amúgy eddig váltott ciciből szopiztattam egy alkalommal egy cicibe kb 80-100 ml volt, napi 8szor.

most 2 ciciből tdott 50 enni. És ráadásul éjszaka semmi nem termelődött, pedig egyszer szopizott és pihentem én is.

mi lehet a gond?

Amensitöl lehet?

teljesen el fog apadni?

2 hónapos kislány anyucija


2009. márc. 19. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mielőtt megjött, 2 nappal elkezdett fogyni. aztán káb egy hétig volt még tejem, és elfogyott. minden megtettem érte pedig, de nem tudtam mit csinálni. mondjuk nálam nagyobb volt a baba, elmúlt már 4 hós, így annyira nem aggódtam, mert már kóstolgattunk! Sajnos sok anyuka ezzel nem tud mit tenni, muszáj lesz felkészülnöd rá, hogy elapad! azért kitartás, ez sem törvényszerű, van, akinek sikerül visszaállítani a dolgokat! ne add fel!
2009. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, de ha rágondolok h nem tdok tejcit adni sírva fakadok...
2009. márc. 19. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!igen a mensitől lehet. Én is így jártam. Az orvosom tanácsára szinte óránként tettem cicire a lányomat (1,5 napig). Ez mellett rengeteget ittam (4-5 liter), ettem, és ha tehettenm pihentem. Meg is lett az eredménye:):)

Kipróbálhatod a More Milk kapszulát is,nem olcsó (6500 Ft/60 db), de hatásos:)

Ne izgulj:) Tudom könnyű mondani, én is nagyon ideges lettem, de most már tudom nem kellett volna. 8 hónapos a lányom és még 2x szopizik.

2009. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem törvényszerű, hogy elapadjon. Lehet, hogy a mensi bezavar, bár én ilyenről csak itt olvastam. Én majd két évid szoptattam a nagyokat, közben természetesen megjött, mégsem volt soha gond miatta. Lehetséges, hogy a mensi bezavart, de ha majd elmúlik, ismét lesz normálisan tejed. Addig is szoptass sűrűbben, igyál sokat (pótolni kell a vérzéssel elvesztett folyadékot), próbálj meg néhány napig többet pihenni. Esetleg szedj homeós tejserkentő bogyókat.
2009. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld azt amit az elöttem író tett, ha nem fogadja el óránként a cicit akkor is mindig tedd mellre és próbálj minden egyes szopi után alaposan fejni. A more milk hathat sok folyadék mellett. Ne izgulj, menni fog!
2009. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kösy mindenkinek,trelmes leszek és igyexem.

remélem sikerül

2009. márc. 19. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem meg nincsen konkret tapasztalatom, viszont ajanlok egy oldalt, nekem is ajanlottak, mert mar elöre panikolok azon, hogy lesz-e tejem...

boldogmama.hu

Megneztem az oldalt, csupa jo dolgokat olvastam, nagyon jo lenne tudni elsökezbol is, hogy valoban olyan jo-e az altaluk kinalt kapszula, mint ahogyan irjak... Remelem lesz valaki, aki megirja az eredmenyt! Addig is drukkolok,hogy a babadnak meg tudjad adni a kivant tejecsket!

2009. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!