Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megoldás a reggeli és esti...

Megoldás a reggeli és esti szopi ha napközben nem elég a tejcsi?

Figyelt kérdés
5 hónapos babámnak nem elég a tejcsim egésznapra pótolnom kell! Szerintetek ha ráállnék hogy reggel és este szoptatnám csak napközben pedig tápit kap úgy elég lehet neki illteve nem apad el? Nekem sajnos kell ennyi idő hogy feltőltődjön rendesen a mellem!
2009. márc. 19. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a reggeli szopi után 4 órával 60ml tudtam kifejni viszont kipróbáltam azt is,hogy egésznap nem fejtem nem szoptattam akkor este 240 ml jött ki! Csupán attól tartok,hogy ha 2x szopik elapad!
2009. márc. 19. 09:50
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha elfogfadja a tápszert akkor jó, de elvileg a sok szoptatás serkenti a tejtermelést. és igyál rostos őszibaracklevet.... az tuti tejet csinál.én babóm 8 hós és még mindig szopizik, csak kétszer eszik sziládat ez mellett. sok sikert
2009. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

és,ha úgy próbálnád,h szopi után még kap tápszert.mert ,ha nem serkented a többszöri szoptatással-akkor beállhat a mennyiség.bár amit irtál sem rossz megoldás.nekem is volt,h megvártam,mig több lett.próbált a tejserkentő teát,homeopátiás szert.nekem a tökfőzelék-és ananászlé is bevált.

2009. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy lehet az első nap este 250ml, de már második este kevesebb lesz. Szerintem szopiztasd meg minnél töbször és ha úgylátod, hogy még éhes, adjál neki tápszert. Nekem még pici volt, éjjel felébredt töbször szopizni aztán egyszercsak nem, azt hittem szétdurran a mellem, aztán szépen beállt. Nekem sincs nagyon sok tejem , de rengeteget iszon, őszintén, már útálok minden folyadékot,de ez van, mindent megtesz az anyuka csak még legyen egy kicsit tovább teje.

Sok sikert!!!

2009. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!