Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam 9 hónapos még szoptato...

Kisfiam 9 hónapos még szoptatom, Ti beoltatnátok magatokat a H1N1 vírus ellen? A férjem beoltassa magát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ma beoltattam magam nagyon sok dillemázás után. A férjem is beoltatta magát sima influenza és az új vírus ellen is.

Szoptatok én is. 10 hónapos a babám

2009. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ma beoltattam magam. Mi is 9 hónaposak vagyunk, és az én babám is szopik még.
2009. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hát igen elég nagy dilemma az az egész! a férjem beoltatja magát a jövőhéten,én még gondolkozom rajta,mert nem járok sehova,ezért kicsi az esélye hogy elkapom.
2009. nov. 12. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A férjem tegnap mindkettővel beoltatta magát, én holnap megyek és nekem a gyermekorvos a Begrivac nevű oltóanyagot ajánlotta, ezt lehet adni 6 hónapos kisbabáknak is. Én is sokat gondolkodtam, esetleg kérdezz rá erre a szerre Te is. A kisbabámat én sem oltatom be.

2009. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is beoltattam magam én is szoptatok, legfőképp miután olvastam az 1918-as "spanyolnátháról", mely világszerte 40millió ember halálát követelte, mely szintén H1N1 volt.
2009. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!