Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A görögszénamag tea okozhat...

A görögszénamag tea okozhat hasfájást a babának?

Figyelt kérdés
A Mecsek teát már kipróbáltuk, de iszonyú hasgörcse lett a babámnak.
2011. júl. 29. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Te iszod vagy a babád?

Én tejserkentőnek ittam és nem volt semmi gond a babámnál.

2011. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!! Én innám a teát, de mivel hasfájós a kisfiam, próbálok infókat gyűjteni erről a teáról.
2011. aug. 8. 08:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak az anyuka ihatja, babának tilos adni 5 éves kor alatt. A tejjel együtt átmegy a valódi hatóanyag is. De itt az a probléma,hogy túl sok levegőt szív be szopás közben, s ez okozza a hasfájást, ami nem más mint a gyomor és vastagbél levegővel telítettsége. Próbáld meg sokáig büfiztetni, akkor elmúlik.
2011. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. aug. 9. 08:42
 5/9 oliver1995 válasza:

Itt mindent leírnak. :)

[link]

2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!
2011. aug. 10. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért azt ne feledjük hogy a more milk plus kapszula 10.000Ft 120 darab, a görögszéna kapszula 2700Ft 100db és a hatás ugyan az!!!!
2011. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk én ittam a teát és a gyerek ordított tőle...
2014. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pludocska87 válasza:

Már régi kérdés, de válaszolok, hátha szüksége lesz rá valakinek.

Én kapszulát szedtem és el nem tudtam képzelni, hogy mi okozza a két hónaposomnál a hasmenést és a sok sírást... Aztán angol oldalakon utána olvastam és bizony okoz a kisbabáknál problémát. Abba hagytam a szedését és lám megszűnt a baj, mintha kicserélték volna a kicsinket.

2018. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!