Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha úgy néz ki, fáj a két...

Ha úgy néz ki, fáj a két hetes babám hasa, mit csináljak? Meddig tarthat ez? Órák óta nyugtalan, nyöszörög, akármit csinálunk. Sokszor teszem mellre is, de csak addig jó, míg szopizik. Ölben fogom, akkor nyugodtabb, de látszik, hogy szenved.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám hasfájós volt. Nekünk az espumisan cseppek nagyon beváltak. Amit még próbálhatsz, tedd hasra, vagy az alkarodon fektesd végig hason és úgy fogd.
2011. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"zötyögj" vele kicsit. bár szerintem, ha a hasa fájna, szoptatáskor is feszengene....
2011. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, mi 5 hetesek vagyunk, és ma kb. ha 45 percet akudt....Espumisan vagy Infacol cseppek, (Infacol nekünk jobban bevált, de kinek mi...), meg a DM-ben kaptam melegíthető cseresznyemagzsákot, azt a hasára. Sok sikert!
2011. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig ált.-ban minden baba kinövi ezt!nekünk nagyon bevállt a babamasszázs!ált.ban a védőnők ismerik a fogásait,kérd meg a tiédet hogy mutassa meg!ja és tud kakilni?mert az enyém 3 hónapos koráig csak úgy tudott ha "kinyomtam"belőle,egyedül nem ment neki!
2011. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában 3 hónapos koráig tart! :(

Nekünk az Infacol vált be,de úgy kell használni ahogy a leírásban van,4 napig tartott a hasfájás!

Büfiztesd sokat,minden nap tornáztasd,és masszírozd a pociját!

Kitartás!

2011. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 alaszka ***** válasza:
Nálunk is volt ez vagy 3 hónapos koráig, ilyenkor hasrafektettem, és a hátát masszíroztam, így távoztak neki a szelek, ez mindig megnyugtatta. A cicin megnyugszik, csak az a "baj", hogy a hasfájást tetézi, ha újra eszik. De én is ezt csináltam, mert csak a cicitől nyugodott meg. Én nem adtam neki erre semmit külön. Még bevált az is, hogy hason hordoztam az alkaromon, picit lötyögve. De a hasrafektetés tényleg jó!
2011. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!