Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós melltartót rendelt...

Szoptatós melltartót rendelt már valaki a Quelle-ből? Véleményetekre lennék kíváncsi, hogy milyenek? Olyanokra gondolok amiben 2 db van / csomag.

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne rendelj onnan. Nem tudod felpróbálni, nem tudod, hogy kényelmes-e. A triumf melltartó kíváló. Praktikus, kényelmes, és nem túl drága.
2009. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Néztem Triumph-ot is próbálni még nem próbáltam (amiben igazad van amúgy)a Triumph 4490 volt. Te milyen árban láttad?
2009. márc. 20. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron vettem úgy júliusban, szeptemberben szültem, és úgy emlékszem, hogy 3500 körül volt. Azóta is csak azt hordom, nagyon praktikus, mert jól van megoldva a lecsatolója, mivel az egész cicit szabadon hagyja, szemben más melltartóval, ami úgy kapcolódik le ,hogy a cici mintha egy lyukon keresztül "szabadulna " ki. Ha próbáltál ilyet, akkor tudod miről beszélek. Egy hátránya van, hogy nem elég nőies. Sajnos.

Írj ha találtál, és próbáltál.

2009. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi neked is a választ.
2009. márc. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!