Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kavar ekkora port ha...

Miért kavar ekkora port ha valaki nyilvános helyen szoptat, vélemények?

Figyelt kérdés
személy szerint én "mindenhol" szoptattam a gyerekem ahol éhes volt, lehet úgy is szoptatni h nem teszi ki az ember a cicijét a kirakatba...
2011. jún. 11. 12:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amúgy te szoptattál már? (utolsónak)
2011. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 alaszka ***** válasza:
Az előző úgy gondolta szerintem, hogy a direktbe mutogatás a nem szép ebben. Nem tudom ki látta a tv2 riportjában egyik nap, amikor az anya a kamera előtt kapta elő a cicit, hogy ő most példát mutat mindenkinek. Ez nekem se tetszik, pedig én is voltam olyan helyzetben, hogy látták mások, de akkor diszkréten csináltuk, félrevonultunk amennyire lehetett, és éppen csak a babám láthatta a mellemet. Ez, hogy direkt mutassuk, nem érdekel ki látja, ez kicsit olyan feltűnési viszketegség. Hangsúlyozom, nem azzal van baj, ha valaki szükségszerűen szoptat valahol, hanem aki direkt lemegy a játszótérre, hogy mindenki lássa. Ez már nem arról szól, hogy a gyerek érdekében mindent, ez kicsit már arról a nőről szól...
2011. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12:19-es, persze, hogy szoptattam, miért?
2011. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hàt s.katàt ink hagyjuk... Az ne nagyon dumàljon ebben a tèmâban aki

tàpszerezi a babàjât ràadàsul önkènt ès dalolva...


Làtom a döntő többség 1et èrt velem:)


Szoptatni nem ciki.nem kínos ès legfőkèpp nem:-$ gusztustalan ha; az èdesanya kellő kèpp diszkrèten teszi azt!!!!!!


Üdv egy 1ève "bàrhol" szotató anyuka!:-)

2011. jún. 12. 20:31
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Én ott fogom etetni a gyerekemet ahol éhes lesz. Meglehet oldani diszkréten is de biztos nem fogom éheztetni csak mert másoknak nem tetszik hogy szoptatok.
2011. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Soha nem hittem volna,hogy a szoptatás téma ekkora port tud kavarni.Ebben a témában középút nincs.De van egy érdekes megfigyelésem.Mindig van 2 tábor,egyik lehordja mindig a másikat.Pl. a tápszeres a szoptatóst,a rövid ideig szoptató a hosszú ideig szoptatót,a külön ágyban altató az együtt alvóst,a prűd a nyilvános helyen szoptatóst,a sírni hagyó,a kötödő nevelőst.

De ez fordítva nem így van,csak ebben a felállításban.Hogy miért,nem írom le,mert nagy port fog kavarni,írja le más ha van kedve.

2011. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 alaszka ***** válasza:
Utolsó, arra gondolsz, hogy vannak, akik mindig a saját kényelmüket helyezve előtérbe megmagyarázzák tudományosan, hogy ők mitől jobb anyák, vagy hogy mitől legalább olyan jók, mint a másik tábor? Ezekkel amiket írsz példákkal, én is már mind találkoztam, és én is az a tábor vagyok, akit leszóltak, mert sokáig szoptatott, mert együtt aludt a babával, és mert nem hagyta sírni.
2011. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Közel vagy az igazsághoz utolsó.A legjobb védekezés a támadás.És mindenki próbálja igazolni magát,hogy miért teszi azt amit tesz.

Én SOHA nem hordtam le senkit azért mert szoptat,de én sokszor megkaptam a magamét,kérdezetlenül.

Mondhattam volna én is éppen elégszer,mert hallottam olyanokat,hogy nem hoztam a gyereket,mert nyűg,és nem vagyok a gyerek rabszolgája.

2011. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom h mienek lesznek a gyermekeink felnőttkènt. De az tuti h nem tesz nekik jòt h folytonos köpködèsben nőnek fel...


Ês vègezetül annyit hogy nem a gyermekünk akart minket hanem mi

akartuk őket!!! Ezèrt kutya kötelessègünk a tőlünk telhető legjobbat adni nekik (minden téren)

2011. jún. 15. 14:00
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2011. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!