Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás előtt kivetessem a...

Szoptatás előtt kivetessem a szilikonokat a mellemből?

Figyelt kérdés
Utána visszarakatnám és nem nyúlna meg a bőr pluszba. Mit gondoltok?
2011. jún. 11. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Hogy lol:D
2011. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ebben mi a vicces?
2011. jún. 11. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz gondolat, én szilikonokkal szoptatok, és rengeteg tejem van. Tartok is attól, hogy meg fog nyúlni a bőr, és újra kell csináltatnom majd, de akkor már csak felvarrással, vagy nagyobb szilikon betételével lehetne újra feszes cickóm, és azt ugye tudjuk, hogy a felvarrásnál három vágást csinálnak, ami nagyon csúnya.


Viszont semmi sem garantálja azt, hogy szilikon nélkül nem fog megnyúlni a bőr, és akkor felesleges lenne kivetetni előtte. Ez teljesen kiszámíthatatlan.


Én nem mernék belevágni, de te tudod.


Amúgy én úgy tudom, hogy nem csak a megnyúlt bőr miatt lóg a mell szoptatás után, hanem azért is, mert ami korábban zsírmirigy volt, az szoptatásnál eltűnik, így a cickó tartalma szoptatás után kevesebb lesz. Fúú ezt elég hülyén fogalmaztam meg! :)


Szóval amúgy is ki kell majd valami plussz tartalommal tölteni, akkor szerintem elég lesz majd szoptatás után megcsináltatni, és akkor egyel kevesebb műtétet kell elviselned. :)


Ez az én gondolatmenetem. :)

2011. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem féloldali plasztikám van - azaz csak a jobb mellemben van, hogy azonos méretű legyen a ballal. Ja az implantátum az izom alatt van!

Abból a mellemből simán szoptattam amelyikben nincs szilikon, de a másik kész gyötrelem volt! Minden egyes alakommal a párnám csücskét haraptam a fájdalomtól és bőgtem. ... na így aztán nagy élmény volt nekem a szoptatás képzelheted... de azért 9 hónapig húztam. Most terhes vagyok megint és elmentem előtte a dokihoz és mondta hogy sajna ritkán van olyan- hiszen mégis csak ott elég sok mindent megbolygatnak hogy fájdalommal jár majd a szoptatás! szóval ha szerencsés vagy akkor nem lesz semmi !

2011. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feleslegesen veted alá magad plusz műtétnek, de mondjuk szakembert kell megkérdezni. Egyébként aki nem tud szoptatni, az nem a szilikon miatt van, hanem amiatt, hogy a műtét során a tejcsatornákat elvágták az implantátum befejezése közben, nem vagyok szakmabeli, de ha pl nem izom alá rakják akkor ennek nagy a valószínűsége, én így tudom. Ha téged jól varrt össze az orvosod minek kockáztatnád egy plusz műtéttel hogy valami balul üt ki?!
2011. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TKI Ibolya ***** válasza:
27%
Ezen talán akkor kellett volna gondolkodni mielőtt megcsináltattad.Szoptatás előtt kár volt berakatni,most meg plusz műtétet vállalni úgy hogy nincs is garancia rá hogy akkor jobban tudsz majd szoptatni szerintem felesleges.
2011. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy neked kár lett volna berakatni utolsó válaszoló, sőt, biztos is. Nem a jobb szoptatás miatt kérdezem, hanem a bőröm miatt. Én nem akarok állandóan a gyerekre hivatkozni, hogy a terhesség és a szoptatás nyomot hagyott a testemen. Miért hagyjon, ha nem muszáj?


A többieknek nagyon köszönöm, Mancika44-nek külön, mert sorstárs. Beszélek majd a dokival, amúgy is kell.

2011. jún. 13. 01:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha most vagy terhes, és altatásban csinálják a műtétet, akkor úgysem csinálják meg. Max. miután megszültél.
2011. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TKI Ibolya ***** válasza:
32%
Nem kell a gyerekre hivatkozni hanem ésszel és előre megfontoltan kell gondolkodni!
2011. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aha utolsó, akkor kérlek fejtsd már ki, mégis mi a fenét értesz ésszel és előre megfontoltan gondolkodás alatt??
2011. jún. 14. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!