Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ismerös helyzet? Jó ez a...

Ismerös helyzet? Jó ez a súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
36.héten szültem, a babámat a rossz keringése miatt kellett megszüleszteni! Nincs semmi baja, hála az égnek, csak kicsi a súlya! 1940el született, majd visszaesett 1820ra, mára 1960,és most 1 hetes 4 napos! Szopizás változó, 5-20ml! Tápszert kap pótlásnak,van mikor jobban megeszi, van mikor elég sokat hagy! Erőltetni nem akarom neki, mert látszik hogy mi az elég neki! Tatabányán vagyunk koraosztályon! Kérdés: mikor megyünk haza a picivel szerintetek? Jó az eddigi súlygyarapodása?
2011. jún. 12. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 2000 vagy 2500gramm körül engedik haza a korababákat. Szerintem nagyon ügyesen hizik. De szerintem otthon hazamentek s továbbra is ilyen jól hizik nem kell neki tápit adni. Sok boldogságot a babához:) Az én lányom 2600al született teljesen időre.:)
2011. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mára elértük a 2 kg-ot!
2011. jún. 14. 06:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok:))
2011. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 36.hétre szültem , igaz 2570gr volt a picilányom.Visszaesett kb. 2350 gr körülire. Általában a 2500 gr a határ, hogy hazaengednek. Nálunk ezt szerencsére nem kellett megvárni. Azt mondtákm hogy akkor mehetek haza, ha nem fogy többet és elindul a hizás legalább 2 napig, mert utána már nem valószinű, hogy 2 nap hizás után usmét fogyna. Szóval minket 2400 gr-mal engedtek haza. Nűálatok azért valószinű tovább fog tartani a kórházi vendégeskedés, mert a 2 kiló még nagyon picike. De szurkolok, hogy minél hamarabb mehessetek haza:-)Kitartást!!!
2011. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!