Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy gyereket tényleg mindenkép...

Egy gyereket tényleg mindenképp fél évig kell szoptatni, akkor teljesen egészséges lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 11:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem aktuális. Alacsony a glutamintartalma 22mg/100g.

Nem érné meg. Naponta 10.000mg-ot viszek be.

2011. jún. 22. 23:09
 22/23 xStefix ***** válasza:

Már bocs, de semmi olyat nem írtam, amiért nekem kellene esni. Egy szót sem szóltam arról, hogy valaki direkt adja-e a tápszert vagy sem és hogy milyen gonosz lenne ezért! Olvassátok el újra.

Komolyan, egyes anyukák már kicsit paranoiásnak tűnnek néha, oda is rosszindulatot látnak, ahol egyáltalán nincs. Tudom, hogy ez miért van, de időnként akkor is idegesítő már. Én nem azért vagyok itt, hogy a táposokat szapuljam, hanem azért, hogy annak segítsek, aki kéri és/vagy nyitott rá. De a tényeket, valós dolgokat (pláne egy semleges kérdésnél, ahol a kérdező nem érintett) nem fogom elhallgatni akkor sem, ha ez egyeseknek fájdalmas téma. Fontos az empátia is, igen, de nekem ez nem írja felül az objektív dolgokat. És semmi olyat nem írtam, ami hazugság lenne!

2011. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Lényeg az, hogy megtudtam a szoptatás sem csodaszer. Én is szedek tápot 19 évesen. (pontosabban táplálékkiegészítőt)
2011. jún. 24. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!