Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok. Borsó levest lehet...

Szoptatok. Borsó levest lehet ennem? 6hetes a babám.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Vannak babák, akik hasfájósak tőle.Én a kezdetek óta eszek mindent,még töltött káposztát is és soha nem volt baja a kisfiamnak,aki most 15 hetes.
2009. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal érdemes csak kisebb mennyiséget enni belőle, mert vannak olyan babák, akik érzékenyebben reagálnak rá. Ha a babádnak nem fog fájni a pocija délután vagy este, akkor legközelebb már nyugodtan eheted. Ezt minden "tiltólistás"étellel kipróbálhatod, így kiderül, hogy valóban nem eheted-e ezeket, vagy nyugodtan eheted. Én az első babánál nagyon figyeltem mindenre, hogy mit eszek, mégis rettenetesen hasfájós volt a fiam. Utána a kicsiknél már bármit ehettem,semmitől nem görcsöltek..
2009. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!