Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császár után egyből megindul...

Császár után egyből megindul a tej? Hogy kell ezt elképzelni? Bocs a béna kérdésért de el sem tudom képzelni hogy fog beindulni a tej?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ikreket szültem császárral, második éjszaka ordítottak az éhségtől, mindkettő a mellemen volt szinte egész éjjel, reggelre 170 ml.tejet fejtem le a melleiből, miután beájultak az evés után, és az én cicijeim még mindig pattanásig feszültek. Amint ébren van tedd cicire! Be indul meglásd! Kitartást és sok örömet!!!
2011. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%

Én szombaton szültem reggel 8.25-kor császárral.10-kor behozták a babát, de akkor még nem tudtam szoptatni, tejem se volt és le voltam még bénulva.Aztán 13-kor megpróbáltuk és semmi és ez így ment keddig.

Teljesen rástresszeltem, hogy úristen nem lesz tejem.Szerdán úgy engedtek minket haza, hogy tápszert kapott már bent is és adtak egy dobozzal otthonra is.

Kipróbáltam mi9nden praktikát amit egy első babás anyuka csak bevethet, kivéve azt, hogy sokszor mellre rakom, mert állandóan aludt a szentem, ugyanis kicsit sárga volt szegény.Vagy eleve aludt, vagy bealudt kaja közben.

Szóval etetéskor szopizott mindkét ciciből és kapott mellé tápit üvegből.

Ez 8 hétig ment így, aztán feladtuk.Az utolsó 3 hét már kínszenvedés volt.

Fejni csak 20 miliket tudtam, az is vizes volt.Semmi nem vált be és csak nyűglődés volt mindkettőnknek.Soha az életben nem éreztem a reflexet, pedig a védőnő el is magyarázta, hogy milyen, de semmi!

Az biztos, ha lesz még egy babánk, azzal nem így fogom csinálni.Bár a lányom makk egészséges, izgága, kiegyensúlyozott, mosolygós baba.

Most 6 hós

2011. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!