Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejem az van, de nem akarok...

Tejem az van, de nem akarok szoptatni. Ír fel a doki így tápszert?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kész vagyok idegileg ettől az egész napos sírástól, éjszaka nem alvástól.

Van tejem, de nem akarom szoptatni, mert bármit eszem, neki fáj a hasa. Egy hónapos a baba. Az az egy hónap alatt nem sikerült normálisan kitakarítani, egy normál kaját megfőzni. Most ne mondjátok, hogy baba az első, mert nem ő az egyedüli. A másik gyerekemnek nem mondhatom, hogy bocs, ma nincs kaja...

Szóval ír fel tápszert a doki, ha ilyennel indoklom?


2009. márc. 26. 22:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
gondolom ir fel. de a tápszertől is fájhat a hasa ám. akkor ugyanugy szivatod magad. gripe watert próbáltad már?
2009. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%
Véletlenül nem az én lányom vagy,:)) Ő Azt modta: tudod anya ezt nem nekem találták ki. Mond meg a dokinak alig van tejed, felírja.
2009. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
nem semmi:-)))))
2009. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
61%

Inkabb nem kezdenek el predikalni, hogy mennyivel jobb MINDEN teren a gyermeknek az anyatej, mint a tapszer...


Ferj? Nem tud takaritani? Vagy nem tud foglalkozni a gyerekkel 1-2 orat, amig fozol?

2009. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Ó te szegény...ha azt modod, elment a tejed biztosan ir fel...Tudom, nem vagyok a helyedben, de szerintem ki kéne még egy kicsit tartanod, és magad köré trombitálni az összes segitségedet, akiket csak tudsz. Ne csak a nagyit, lehet esetleg jó barátokat, akikre rá tudod bizni vagy a nagyobbik gyereket, vagy meg tudod kérni, őket, segitsenek neked. Én anno komplett ebédeket főztem az egyik barátnőmnek. Hátha sikerülne megmenteni a szoptatást...
2009. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Szia. Igen ir fel, bar bizti meg fog probalni rabeszelni, h szoptasd. Az en babamnak a tejtermekektol fajt a pocija. Egyebkent szinte minden kisbaba megszenved a hasfajassal a kezdetekben. Az enyem 2 honaposan notte ki teljesen. Nem sok ido mar es konnyebb lesz. Probalj a masik gyereknek minel egyszerubben elkeszitheto eteleket csinalni. Az en ferjem is azt kapott a kezdetekben. Sose csinaltam elotte, de praktikusak voltak a Knorr, Maggi v ehhez hasonlo martasok. Csak hust kellett hozza tenni, es rizst v tesztat fozni hozza. A neten keress ra par gyorsan elkeszitheto receptre.Kitartast!
2009. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon sok mindenki van úgy, hogy hetekig fáj a babája hasa. Én is így voltam, de eszembe sem jutott, hogy ezért tápszert írassak... Próbálgatni kell, hogy mi a hatásos. Infacol, cseppek, tornáztatás stb. Lehet, hogy ez a kólika, ami az első lányomnál volt, neki semmi nem használt. A takarítás most nem olyan létfontosságú, szerintem. Gondolom, alszik is az a baba, nincs ébren egész nap. Részletekben csináld akkor a dolgodat! Nem tudsz ebédet rendelni? Én így tettem. Bár a másik 2 gyerekem ovis, iskolás, itthon csak a pici van napközben. Nem könnyű dolog a szoptatás sem, de nem így kell hozzáállni a dologhoz!
2009. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Biztos felírja, de azért én a helyedben alaposan meggondolnám. Másnál is van gyerek, háztartás, sírós baba.. mégsem menekülnek a legkönnyebbnek vélt út felé. A tápszertől ugyanúgy görcsölhet a babád. Egyébként nekem 4 gyerekem van, minden nap főzök, mosok, a lakás 130 nm2 és még ott a baromi nagy kert is.. ja és szoptatom a 7 hónapos babámat.. A te babád pocija nem attól fáj, mert te eszel olyat, ez tévedés. Sajnos megérzik, ha körülöttük feszült a hangulat és rájuk is ráragad, emiatt sírhat. Próbálj megnyugodni és meglátod, a babád is kevesebbet fog sírni. Ha nem tudsz minden munkát egyedül elvégezni, kérj segítséget.. Nem hiszem, hogy a táp lenne mindenre a megoldás. Igen, elhiszem, hogy nehéz egy állandóan síró babával, de gondolom, te is akartad őt..Van már egy gyereked, tudtad, hogy nem lesz könnyű. Persze, ha úgy gondolod, etesd tápszerrel, hátha az majd mindent megold...
2009. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
26%

Most komolyan kialltok egy anya mellett, aki igy nyilatkozik a gyerekerol?


Hol elunk, ez kesz...

2009. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%

atyauristen! mindjart elkezdelek sajnalni:S

orulj neki hogy van tejed, meg hogy tudnal szoptatni,en mikor a lanyomat megszultem,hetekig kinlodtam a szoptatassal de eszembe nem jutott volna hogy tapszerezzem a magam kenyelmeert!! tudtad nagyon jol mikor masodik gyermeket vallaltal hogy nehezebb lesz mint az elsovel mert mar van meg egy gyereked is! ne panaszkodjal hanem legyel ember a talpadon, es csendbe minden panaszkodas nelkul csinald vegig , mert MINDENNEL FONTOSABB A GYERMEK!! EGY NROMALIS ANYA EZT IGY FOGJA FEL DE UGY LATSZIK TE NEM EBBE A KORBE TARTOZOL!!!!!!!!

2009. márc. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!