Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatásról tápszerre egyik...

Szoptatásról tápszerre egyik percről a másikra, pedig rengeteg a tejem! Megszakad a szívem. Volt így más is?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel tejallergiás a kislányom. Egyelőre csak sírok, mert nem tudom, hogyan dolgozzam fel azt, hogy a cumisüveget tartva keresi a tekintetemet, nem úgy, mint reggel, mikor még a cicimen szopizott. Tudom, hogy az ő egészsége a legfontosabb, de akkor is nehéz. :(

Itt a történet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


2011. júl. 4. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mindez szükséges, próbálj arra gondolni, hogy most ezzel teszel a legjobbat a babádnak, és ez a lényeg.

Amúgy én még megkérdeznék legalább egy másik gyerekorvost is, hogy biztosan ez -e a baj, és ez -e a megoldás. Akár kettőt is. Én tudok egy nagyon jó diagnosz

2011. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) diagnosztát, ha kellene.
2011. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez kólika lesz (bár nem olvastam a többi választ) A kólika 3 hetes korától eltart majd 3 hónapos koráig. Nem szabad feladni, sajnos ezt túl kell élni.
2011. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez legyen egész életetekben a legkevesebb bajotok! Sőt! Én is átéltem és nagyon szeretek összebújni a kisfiammal cumisüvegezés közben. Én nem engedem, nem is örülnék, ha tartaná magának, stb. mert nekünk így jó, hogy csak hátradől és jön a tápi és boldog. A kicsik nem olvasnak szopis liga oldalakat szerencsére, szóval nekik az a fontos, hogy anya ölében legyenek és jöjjön a kaja.

Örülj, hogy nem sír. Nekem elapadt a tejcsim amúgy, ami nagyon kevés volt, de van rá tabletta és tea is (zsályatea). Orvosi pemetefő cukorka szopogatásától is csökkent, nem fájt annyira.

Én örültem, hogy nyertem egy vidám, kiegyensúlyozott babát...:) Szerintem ez a legfontosabb.

2011. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!