Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van egy fájdalmatlan csomó a...

Van egy fájdalmatlan csomó a mellemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még szoptatok,de már nem sokat,fejem a tejem a babámnak mert kevés van,napi 2-3 alkalommal.Tegnap fedeztem fel ezt a csomót,nagyon meg vagyok ijedve,nem akarom,hogy begyulladjon,.Egyáltalán a szoptatás miatt lehet?Hiszen nem fáj!
2011. júl. 7. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vele orvoshoz.
2011. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt már csomó, ami nem fájt.

ugyanúgy azon voltam, hogy elmúljon, mint amikor gyulladást gyógyítottam ki. (sűrűbben szoptatni, csomós mellel kezdeni, baba álla csomó felé essen, langyos vízzel szopi előtt átöblíteni... a fejő gép nem üríti ki olyan jól mint a baba. jobban járnál szoptatással.)

nekem 2 hét alatt múlt e. valószínűleg kezdődő gyulladás volt, de idejében megszűnt, csak a nyoma maradt emg.

2011. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kiürül a tej,akkor is ott a csomó?

Ha igen,akkor inkább mutasd meg orvosnak!

2011. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos mindig sokszor begyulladt, és a gyulladások után maradt csomó, ami szoptatás után jó sok idővel magától elmúlt. Betokosodott tejmirigy, azt mondta az orvos, nem okoz bajt. Vigyázz, fejd ki rendesen, de ha szoptatás után is ottmarad, mutasd meg dokinak, de biztos, hogy nem lesz baj belőle.
2011. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!