Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes anyatejes babátok...

3 hetes anyatejes babátok mennyit eszik?

Figyelt kérdés

A lányom 70 -100 grammot szopott, amikor mértem. 1 hét alatt 120 grammot hízott, ez nem kevés?

Vagy fölösleges méregetnem, ha van jó sok pisis, kakis pelenkája naponta és jóllakottnak tűnik evés után.

(Csak olyan furcsa a fiam után, aki többet evett és intenzívebben gyarapodott.)


2009. márc. 29. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem mértem. A ruháin láttam, hogy nő, a hurkácskái is szépen alakultak, volt elég teli pelus és mindig jókedvű, nyugodt baba volt. Nekem ennyi elég. :) A védőnőm is azt mondta, hogy semmi gond, láthatóan minden rendben vele.
2009. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Nálam napi 600 ml evett kb. Volt, hogy többet, vagy kevesebbet. Ez sokban függ a baba súlyától. Az ideális mennyiség testsúlykilogrammonként 150 ml, de ez sem kőbe vésett, van aki sokkal többet illetve kevesebbet szopizik, és elég neki.
2009. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én is lassan hízik. 3650-el született, s 3 hetes korára hízta vissza a születési súlyát, most 5 hetesen 4110 gramm. Ő egy ilyen baba, nem tudunk vele mit tenni, ennyit eszi, s így hízik. Ne aggódj ha jól érzi magát, lehet nálad is eztán indul majd be a hízás, mert nálunk is azért az utóbbi két hétben szépen felszedett!
2009. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 30. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!