Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszivót korai megvennem 30...

Mellszivót korai megvennem 30 hetesen?

Figyelt kérdés
Most akciósan jutnék hozzá. Úgy tudom,hogy mellszívó mindenképp kell, tehát nem lenne felesleges pénzkidobás. Szerintetek?
2009. márc. 30. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
vedd meg jó az nagyon
2009. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel több célból használható a mellszívó, majdnem tuti hogy kelleni fog, a kérdés csak az hogy mikor. Ha hamarabb megveszed nem lesz rá gondod később, és be tudod vinni már a kórházba is.
2009. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Osztom az előzök véleményét szerintem is vedd meg!
2009. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd meg én már a kórházban használtam

Főleg ha olcsón megkapod akkor meg nem szabd ezt a lehetőséget kihagyni

2009. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Célszerű megvenni. Jobban jársz, ha most megveszed, mint szülés után a drága kispapát küldeni a boltba mellszívóért, őrá bármit rásóznak ilyenkor.
2009. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne vedd meg. Inkább szülés előtt, ha akarod, hogy legyen, és beszéld meg, hogy néhány hétig vegyék vissza, ha nem kell, mert simán van, hogy nem kell.
2009. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne vedd meg a mellszívót. Én megvettem szülésem után 1 héttel, most 6,5 hetes a babám, de nem sokat használtam. Sokan mondták, hogy szopizás után még szívjam le a benne lévő tejet, hogy ezáltal még több termelődjön. Hát nekem kijött általában kb. 5-10 ml a két mellemből. Úgyhogy nemigen szoktam használni. Éppen annyi tejem van, mint amennyire a babámnak szüksége van. De amikor kihagyott éjjel egy étkezést sem tudtam annyit lefejni, mint amennyit ő eszik. De valakinek nagyon hasznos.

2009. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!