Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyuka vagyok. Be...

Szoptatós anyuka vagyok. Be festhetem a hajam?

Figyelt kérdés
A kislányom 6 hetes. Kérdeztem már fodrászt is, de ő is azt mondta hogy nem tudja. Hallott már olyat is,hogy nem meg,meg hogy igen.Most akkor lehetí?
2009. márc. 31. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! en terhesen is festettem a hajam, es most is. Nem szeretnek igenytelenul kinezni, fontos hogy a ferjemnek tovabbra is tetszek. A tejcsi nem egy szemeteslada, h a szervezet oda valasztana ki a karos anyagokat, amikkel nap mint nap talalkozunk.
2009. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉN éppen most lettem kés festéssel! Fesd nyugodtan 6 honapos a lányom mindig szopozik havonta festem,csak jol szelőző helyen ! semmi bajunk tőle!
2009. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is festettem végig a terhesség alatt, most 3 hetes múlt a lányom, jövő héten megyek megint.

Sőt műkörmöm is volt végig és most is van.

2009. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fessed. De az előfordulhat, h a hormonok miatt nem fogja be teljesen a hajadat a festék (én így jártam, de nem baj, mert még így is lényegesen jobb lett mi nt volt)
2009. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Ha emiatt jobban érzed magad, akkor et ki fog hatni a körülötted lévőkre is. Amit az előttem lévők írtak, igaz. Lehet, hogy nem fogja be annyira a hajadat a festék, mint régebben, esetleg hamarabb lekopik. A festék nem szívódik be a bőrbe, így egyikőtöknek se ártasz vele.
2009. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen befestheted, csak a terhesség első 3 hónapjában nem ajánlott. Nekem 10 hónapos a babám és semmi változást nem okozott a festék.
2009. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!