Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez most szopizási sztrájk?

Ez most szopizási sztrájk?

Figyelt kérdés
4hónapos a kisfiam és néhány napja váratlanul nem akar szopizni.Este mikor enni kér minden rendben,de reggeltől fogva káosz az egész.Szopizik két percig és annyi,nem sír csak néz rám sikitozik és mosolyog nagyokat.Félek hogy ennek az lesz a következménye hogy nem gyarapodik a súlya és hogy a tejem is elapadhat.Ti hogy vészeltétek át ezt az időszakot? Meddig tart? Már nem bírom idegileg! Nem akarok a tápszerhez nyúlni mert félek hogy nincs visszaút!!!!
2009. ápr. 2. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 2,5 hósan volt szopisztrájk. Én is csak akkor tudtam megetetni mikor kába volt, tehát éjszaka. Állítólag ilyenkor valami megváltozik körülöttük, azért sztrájkolnak. Én akkor akartam visszaszoktatni a kiságyába, mert köztünk aludt. Addig nem evett, amíg újra nem férkőzött be Apa és anya közé éjszakára. :) Szóval nálunk ez volt a kiváltó ok. Gondolkozz, esetleg nálatok nem lehet-e ilyesmiről szó?
2009. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A páromnak új munkahelye van és csak hétvégente jön haza.Tényleg akkor kezdődött.Mit tudok tenni?
2009. ápr. 2. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!