Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem eszik cumisüvegből?

Miért nem eszik cumisüvegből?

Figyelt kérdés

4 hónapos kislányom csak szopik, de a hétvégén a nagyira kell hagynunk, és egy szopizás kimaradna így neki, azt kéne cumisüvegből pótolni. Már napok óta próbálom, és nem hajlandó cumisüvegből enni. Eddig avent volt, meg chicco itthon, azok nem kellettek neki. Ma vettem Nuk-ot és Tommee Tippee-t, ezek se tetszenek, csak tuszmálja ki őket a nyelvével a szájából... Pedig egyszer, február végén már volt a nagyival, és mint a kisangyal bedörgölte cumisüvegből (az aventesből) a tejcsit... Nincs valami ötletetek, hogy tudnám rávezetni, hogy onnan is lehet enni? már próbáltam úgy is, hogy elkezd szopizni, és közben kicserélem a cicit cumisüvegre, de így sem eszik. tanácstalan vagyok! a védőnő a csőrös poharat javasolta még az előbb, majd délután veszek egyet, hátha az bejön. Reménykedem, hogy volt másnál is hasonló, és tud segíteni!


ELőre is köszönöm!!


2009. ápr. 2. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Passz..

Esetleg próbáltad latex cumival? Az puhább, mint a szilikon.

2009. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

túl vagyunk rajta... :o(

azért köszi!!

2009. ápr. 2. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A csőrös pohár egy kicsit korai úgy vélem. Az aventes üveg jó, de nézd meg hogy megfelelően folyik e belőle a tej. Ami rá van írva a kupakra az nem biztos hogy elég. Vegyél nagyobb cumis részt hozzá.
2009. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is ez volt a baj, nem evett cumisüvegből. odaadtam neki a kupakjából úgy megitta ügyesen de négyszer annyi idő volt és hát persze ment is mellé. mi is vettünk három lyukas cumit, és akkor derült ki hogy nem jött belőle és megunta a drágám a munkát a semmiért. így most ha fejek le este odaadom neki és szépen issza.
2009. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!