Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem eszik a mellemből,...

Miért nem eszik a mellemből, cumisüvegből meg igen?

Figyelt kérdés

Két napja elég nyügös a 4 hetes fiam, lehet a front miatt. Egész nap nem alszik, fáradt, de nem tud aludni, ha leveszem a ciciről akkor sír.

Napi 180 ml jön össze a tejgyűjtőkagylóba, amikor mértem 560 ml-t evett 1 nap, és 4,5 hét alatt 1,1 kg-t hízott. Egyébként kiegyensúlyozott, igény szerint szoptatott, viszonylag 3 óránként etetett baba. Eddig olyan 90 ml-120 ml-t evett meg.

Ma is nagyon nyűgös volt, egész nap cicizett, de mégis ha megnyomom a mellem jön belőle a tej, és érzem is, hogy van benne. Végső kétségbeesésembe odaadtam neki a "kicsöpögött" tejet cumisüvegből, hogy lássam csak cicizni akar, vagy éhes. De cumisüvegből 70 ml-t evett meg, és utána úgy alszik mint a tej.

Miért nem eszi ki a mellemből? Mit csináljak? Nem akarom cumisüvegből etetni, és tápszerezni sem.


2009. máj. 21. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szépen fejlődő baba! Lehet, hogy csak cumizni akar a cicin, nem mindig enni. Szerintem az, hogy a cumisüvegből megevett 70 ml-t, nem jelenti feltétlenül azt, hogy éhes volt, de ciciből nem tudott jóllakni.

Én gondolnék erre a nagy melegre is egyébként. Ilyenkor lehet, hogy többet akar cicin lenni. Néha kortyolgatni egy kis tejet, mert az hűsíti. És ettől az időtől simán lehet nyűgös, fáradt.

Persze ez csak tipp! Majd a többiek még elmondják saját gondolatukat.

2009. máj. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hogy a cumisüvegből megitta nem jelenti azt hogy éhes volt.Lehet hogy a front miatt nyügis.Az én lányom is egész nap a cicin lóg, ráadásul nem is éhes.Ha éhes maradna a babád cici után azt észrevennéd, mert ordítana.Az hogy nyűgös utánna,másnak tudnám be.Majd lesz olyan nap,amikor nagyobb étvágya lesz.
2009. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!