Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám napi max.4-szer hajlandó...

Babám napi max.4-szer hajlandó szopizni, és éjszaka egyáltalán nem, ez normális dolog? Még csak 5 hetes!

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha mennyiségben megvan,és hízik,szépen fejlődik,akkor nincs baj,biztos hogy annyit eszik amennyi elég neki.Ha nem fejlődne rendesen akkor szokták javasolni az éjszakai felkeltést és etetést.
2008. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hát én is próbáltam már éjszaka megetetni,de csak üvölt,hogy ő aludni akar tovább.
2008. okt. 30. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen nem éhes,nem kell neki több.Jól fejlődik,az a lényeg.
2008. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól fejlődik és hízik a babád annyit amennyit kell szerintem semmi ok az aggodalomra.Ahogy nőni fog úgyis csökkenteni kell a szoptatások számát is és örülj hogy éjszaka alszik legalább te is tudsz pihenni.
2008. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha nem hízik akkor mi a teendő? Erőszakkal tegyem mellre,hogy egyen?
2008. okt. 30. 17:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hízik,akkor orvossal kell megbeszélni mi legyen,miért étvágytalanabb.
2008. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem sárga még a babád? Attól szoktak aluszékonyak és étvágytalanok lenni a babák. Ha hízik rendesen, akkor nincs gond, de ha nem így van vidd el a gyerekorvoshoz, nehogy baj legyen!

Mi még 6 hetesen is "sárgák" voltunk!

2008. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem sárga. De ma már normálisan evett hála istennek.

Majd este lesz a mérlegelés, remélem nem fogyott.

Amúgy neked mit csináltak amikor sárga volt a babád?

2008. okt. 31. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha sárga, javasolják, hogy 3 óránként tedd cicire. De ha nem akar enni, nem nagyon tudsz vele mit csinálni.

Lányom is most megállt a hízásban, igaz már 4 hós. A doki tápszert akart adni. De kérdem én, ha nem szopizik-tejem van bőven-akkor a tápot mitől enné meg? Ez volt 2 hétig, és most megint eszik rendesen.

Ha neki ennyi elég, akkor ennyit eszik. Ne félj , ha éhes lenne, enne:-)

2008. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De sajna tegnap este megmértük és nem hízott,inkább fogyott,de ha éhes akkor miért nem eszik???
2008. nov. 1. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!