Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudom hogy hülyén hangzik de...

Tudom hogy hülyén hangzik de hogy tudnám a cumit megszerettetni a lányommal? Nem kell neki csak a cicim de nem érek rá állandóan hogy a cicimet cumizza.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Hány hónapos a lányod? Ha még pár hónapos, akkor nem értelek. Az anyukája vagy, mi az hogy nem érsz rá szoptatni? Talán olyan hihetetlenül elfoglalt vagy? NEm bántani akarlak, ne érts félre, de nem tudom megérteni, hogy mi lehet fontosabb annál, minthogy szoptasd a babád!
2009. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a szoptatásra gondolok, azt megteszem természetesen hanem arra hogy nem eszik csak cumizik.
2009. ápr. 4. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha a cumit nem fogadja el, akkor adjal neki mast a kezebe, ragokat, vagy textil pelust, vagy ilyesmit, hatha azokkal is elbibelödik, es addig is idöt nyersz.

Bar a textil pelust, lehet, hogy tulsagosan betudja tömni a szajaba, ugyhogy azt inkabb csak felügyelet mellett biztonsagos. Vagy valami zenelö, figyelem lekötö jatekot...

Mennyi idös amugy a babad?

2009. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Korrigalok, mielött megint feleslegesen lepontoznak:

szoval termeszetesen nem azt irtam, hogy rägokat adjal, hanem RÄGÒKÄT, tudod, olyat amit a fogzasnal szivesen csocsalnak... Bar szeritenm te nem ertettel felre.....

:)

2009. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hetes, szóval még rágókát meg ilyeneket nem tudok adni neki.
2009. ápr. 4. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbálj adni neki más fajta cumit, többet is kipróbálhatsz. Az én kicsimnek pl. nem jött be a szilikon cumi,csak a latex.
2009. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hetes koráig cumival aludt. De aztán nem tudom miért nem kellett neki többet. Én is kipróbáltam többfélét, de hiába. Még pár hétig át lehetett verni azzal, hogy bedörzsöltem a cumival a cicit, hogy legyen anyaszaga. De aztán ez sem volt jó. Szerintem akkor jött rá, hogy ez mégsem cici. Talán próbáld meg, hogy bedörzsölöd a cicidet vele. De szerintem ha nem fogadja el, akkor nem is fogja, van amelyik kisbabának nem kell.
2009. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt es 2 hónap után megtalálta az ujját azóta azt szopizza kitartás
2009. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszolónak nincs háztartása? Jó neki, hogy mindent megcsinálnak helyette. Bocsi, csak felmérgelt! Próbáljátok ki az egyszerű gyógyszertári cumit. Régen margaréta cuminak hívták, az én fiam csak azt volt hajlandó elfogadni, a laposított fejűeket nem.Egyik ismerősöm is mesélte, hogy a kislánya is csak ezt volt hajlandó elfogadni. Mostmár valószínű, hogy nem ez a neve, de ha így kéred szerintem tudni fogják miről van szÓ. Sok sikert!
2009. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!