Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit szopik egy 16 hónapos...

Mennyit szopik egy 16 hónapos kisfiú?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos, szeretnénk kistestvért, ő még napi 3-4 alkalommal szopik,és a déli és az esti elalvás is ezzel zárul. December óta próbálkozunk babával a nőgyógyászom azt tanácsolta hogy válasszam le amit még nem szívesen tennék és biztosan nem is lenne könnyű. Írjátok meg tapasztalataitokat hogy hasonló esetben ti mit tettetek,vagy hogy tudtátok esetleg leválasztani,vagy ha magától is elhagyja hogyan?
2009. ápr. 6. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ilyenkor 2x szopott (reggel és este), 21 hósan választotta el magát, de akkor már csak este cicizett.
2009. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

soptatás alatt nehezebb teherbe esni, ezt mostanában olvastam.

szerintem már elég nagy baba ahhoz, hogy ne szopjon, biztos már nem is a táplálék miatt szopik, hanem csak szociális jellegű, nem?

2009. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majdnem 16 hónapos a kislányom, éjszaka kétszer ébred szopizni, aztán reggel, déli alváshoz, és esti elalváshoz is cici kell. Én még nem szeretném elválasztani :-)))
2009. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én sem szeretném még leválasztani, a kistesó meg jön ha jönni akar. Utolsónak írnám az én kisfiam is detto így szopizik általában.
2009. ápr. 7. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!