Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális az ha a 11 hetes...

Normális az ha a 11 hetes babám 3-4 napja a délutáni étkezésekből egyet kihagy?

Figyelt kérdés
Általában 3 órakor szopizik de utána 6 körül már nem akar enni! Vagyis úgy látom, hogy akarna szegény, de kettőt szív a mellemből és sírni kezd, ezután már nem tudom megszoptatni! Ilyenkor teát adok neki, hogy valami legyen a pocijában, azt el szokta fogadni!Utána már csak este 9 óra körül hajlandó szopizni, akkor viszont úgy eszik, mint a kisangyal! Szóval 6 órán keresztül nem eszik! Viszont a szopizás végén nagyon sokszor sírásba tör ki! Segítsetek, nagyon el vagyok keseredve! Mi lehet a baj? A hasa fájhat? Forduljak a gyerekorvoshoz?
2009. ápr. 9. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Meleg van, csak szomjas a Drágám! Ezt csinálja az enyém is.
2009. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a védőnőmmel és ő szerinte felcserélte az éjszakát a nappallal, mert éjjel meg három óránként eszik! :( Van erre valami megoldás hogy visszaálljon a rend?
2009. ápr. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!