Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki szoptat még és...

Ha valaki szoptat még és terhes lesz, és mondjuk a terhesség alatt is szoptatja a babát, akkor a szülés után újra beindul a tejtermelődés?

Figyelt kérdés
Mert ugye más összetételű tej kell egy 1,5 évesnek és más egy újszülöttnek!Nem beszélve a létfontosságú előtejről!
2009. ápr. 10. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szoptattam terhesség alatt végig (csak este az elalváshoz kérte), folyamatosan volt tejem, bár néha talán kevesebb. Megszültem, előtej képződött, a cicim nem sebesedett ki, mert folyamatosan igénybe volt véve.

A "nagylányom" 2 éves a kicsi 3 hónapos és most mindkettőt szoptatom, és ez mindhármónknak óriási öröm.

Tehát a tejtermelés nálam folyamatosan fenállt, kívánom, hogy ez nálad is így legyen!

2009. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha még van kérdésed, szívesen válaszolok rá!

Kérdezz nyugodtan!

2009. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál!Az az igazság,hogy a nagy fiam egy cici bajnok,és nem tudom,hogy mikor lesz hajlandó abbahagyni a szopizást!Még nem vagyok terhes de már dolgozunk rajta,csak emiatt nem szeretném tőle elvenni a cicit!
2009. ápr. 10. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is vedd el tőle! Igényli, és te boldoggá teszed vele!

Az én lányom is cicifüggő lett újra, főleg ahogy látja, ahogy a kicsit szoptatom. Hú, de féltékeny:) !!!

2009. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem lehet rossz hatással a magzatra, ha szoptatsz? Úgy értem, nem terheli-e meg túlságosan a szervezetet, mert ugyebár mindkettő, a terhesség és a szoptatás igénybe veszi az anyai testet.
2010. máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szióka!

Szóval szoptattam terhes lettem(egyből),utána is szoptattam (mármint terhesen)és senkinek semmi baja nem lett.Igaz a fiamnak nem kellett a cici kb amikor 20 hetes lehettem,abbahagyta.Most még van 6 hetem a szülésig és minden rendben.Amúgy nem viselt meg a terhesség+szoptatás,de azért nem bánom,hogy a kicsi fiam elválasztotta magát!Nagyon érzékeny volt már a mellem.De ha nem teszi akkor tovább szoptattam volna!

2010. máj. 16. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben lett!

6 hét már nem sok a szülésig, kitartás! Minden jót!

2010. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!