Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha terhesség alatt (vége...

Ha terhesség alatt (vége felé) van pár csepp előtej akkor nagyobb arra az esély, hogy jobban beindul a tejtermelődés? Vagy ennek semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés

úgy szeretnék szoptatni majd, első babámat nem tudtam, ügyetlen voltam, senki segítségem nem volt aki tanácsot adna stb...

de most fel szeretnék rá készülni és ma vettem észre ha megnyomom a bimbót akkor mindkét cicimből pár csepp előtej jön ki.


2010. máj. 23. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeretném azt mondani, hogy igen, sok tejed lesz, de sajnos nincs összefüggés.

De reménykedni lehet. Ne stresszelj rá, az mindenképpen segít :)

sok sikert!

2010. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés. nekem is votl előtej anno terhesen és nem igazán durrant be a mellem. nem tudtam szoptatni
2010. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nincsen összefüggés. Nekem a 20. héttől annyi előtejem volt, hogy néha folyt, de sajnos a szülés után eltűnt. :( Próbáltam minden új és régi praktikát, "csodaszert", csecsemős nővér, védőnő, szoptatási tanácsadó... semmi sem járt sikerrel. Engem azzal bíztatnak, hogy a második babánál ettől még lehet tejem, remélem igazuk lesz.

2010. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!