Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért fáj, ég a mellem tejterm...

Miért fáj, ég a mellem tejtermelődés közben?

Figyelt kérdés

Miután megszoptattam utána jelentkezik következő szopiig. Szabályosan a falat tudnám levakarni annyira égnek és fájnak. Ha meggyújtanám őket sem fájhatnának jobban. Megkérdeztem a védőnőmet, de nem tudott válaszolni, azt mondta, hogy fogalma sincs miért van ez!


Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen mi vált be a fájdalom enyhítésére?


2011. aug. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából azt nem tudom, hogy miért fáj ennyi ideig. Nekem akkor szokott így fájni, mikor beindul a tejleadó reflex. Ez csak néha fordul elő, kb. 10-20 mp-ig tart és olyan érzés, mintha egy pezsgőtablettát dobtam volna be a cicimbe.
2011. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fú ilyen nekem is volt szopi utan. Volt hogy ket oran keresztul, tenyleg nagyon rossz ez az egeto erzes, kicsit szur is, allandoan olyan erzesem volt hogy ki kell tepjem a mellem, annyira rosdz. Aztan elmult, kb 2-3 napig tartott. Nem tudom mi lehetett, remelem tobbszor nem lesz, meg hogy neked is elmulik!
2011. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem hamarosan elmúlik, mert már borzalmas! :(
2011. aug. 10. 07:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. En meg azt probaltam ki, hogy nem hagytam hogy teljesen kiszivja, inkabb adtam meg a masikbol kicsit. Tehat tudtam, hogy 20 percet szokott enni, akkor 15 perc utan atraktam a masikra. Most mar hagyom, hogy kiszivja, nem faj utana.
2011. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Mindenképpen kipróbálom! :)
2011. aug. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!