Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mik azok az ételek amiket...

Mik azok az ételek amiket egyáltalán nem szabad enni szoptatás alatt? Vagy csak nagyon keveset.

Figyelt kérdés
És igaz hogy semmilyen gyümölcsöt nem szabad enni?
2009. ápr. 11. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ehetsz, ami a babádnak nem okoz hasfájást. Nagy általánosságban azt szokták mondani, hogy a puffasztó ételeket érdemes kerülni, de még ezek se okoznak minden babánál pocifájást. A gyümölcsök meg kifejezetten egészségesek a magas rosttartalmuk és a bennük lévő vitamin miatt, de ha észreveszed, hogy valamelyikre a babád esetleg érzékenyebben reagál, akkor azt néhány hétig ne edd, csak később térj vissza rá. A rizikós zöldségfélékből először csak kisebb adagot egyél és, ha nincs a babának panasza tőle, akkor legközelebb már ehetsz többet is.
2009. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert a sogornőm most szült és neki azt mondták hogy semmilyen gyümölcsöt nem ehet,nem ehet sósat,zöldséget,főzeléket.Pár hét mulva én is szülök és nem tudom mit fogok enni.mert hát enni kell,meg a vitamin is fontos.
2009. ápr. 11. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Puffasztó,szeles ételek nem ajánlottak de a gyümölcs igen kivéve az apró magvúakat pl:kiwi,szöllő...
2009. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
a következőkből ne egyél sokat: eper, kiwi, héjas szilva, ringló, káposztafélék, karfiol, brokkoli, retek, héjas paprika, bab, borsó, lencse, karalábé, csípős ételek
2009. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyers húst, vagy tojást se egyél!!!!!
2009. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!