Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopizás alatti kakilás...

Szopizás alatti kakilás probléma (? )?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a kislányunk 1-2 alkalommal szopizás alatt kakil, ami probléma nem lenne..


Viszont mindig kicseréljük a pelenkát, hogy kényelmesen tudjon aludni, de ez nem jön össze, mivel a pelenkázást összeköti az evéssel.


Akinél ilyen fordul elő, az kicseréli a pelenkát vagy úgy teszi le aludni? A kórházba nekem azt mondták, hogy csak evés előtt cseréljünk pelenkát, mert másképp felkavargatjuk ezzel a gyomrát.

De, ha nem cserélem ki a pelust és úgy teszem le, akkor meg azért fog felébredni, mert csípi neki nem?!


2011. aug. 10. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Én mindég evés után cseréltem, mert evés közben kakilt, de sose kavartam fel ez miatt a gyomrát. Nem is hallottam még ilyet. Kakis pelusban ne tedd le aludni.
2011. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem probléma, ha evés után cseréled.
2011. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor átállunk az evés utáni cserére, nem fogok ebből problémát csinálni.

Remélhetőleg hamar megszokja :]

2011. aug. 10. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én lányom nem közvetlenül evés után végzi a dolgát, mert nagyon bukós, és ha én még cserélgetném a pelust utána, akkor nem maradna bent semmi. Viszont, ha hallom, hogy alvás közben jött a kaki, azért nem keltem fel, hogy tisztába rakjam, hiszen szegényke épp pihenni próbál. Nincs semmi baja eddig a popsijának.

Ja, de persze tisztába tettem, ha evés közben kakilt.

2011. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is úgy 3 hetes koráig mindig szopi alatt kakált. Én átáltam arra, ha nem volt előtte kakis a pelusa akkor csak evés után tettem tisztába. Nem volt baj a gyomrával, csak (mivel akkor még minden evés után aludt) újra el kellett altatni.
2011. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig utánna csrélünk.Óvatosan kell pelusozni,akkor nem kavarodik fel a kis gyomra,mert nekünk bizony volt olyan,hogy annyira bekakált,hogy kellett emelgetni a lábát,fenekét rendesen,aztán bukott is egy hatalmasat.
2011. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:
Akkor cseréld, amikor kakil. Ha evés után, akkor óvatosan mozgasd, finoman emelgesd, leginkább böfiztetés után. Ha szopi közben bealszik és emiatt felébredne, akkor is cseréld ki, legfeljebb újra el kell altatnod vagy szoptatni. De ez még mindig jobb, mintha állna a popsija a (híg, savanyú anyatejes) kakiban...
2011. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia az én kislányom is mindig evés közben kakilt és utána tettem tisztába.Ha logikus szemmel akarod nézni akkor egyértelmű evés után kell tisztába tenni mert ha előtte lecseréled neki aztán bekakil az dupla pelus.Azaz pénzkidobás. És ha nem is kakis biztos elég pisi gyűlik össze 2-3 óra alatt az sem kényelmes.Hidd el megszokja majd a picur és jobban alszik tiszta pelusban.
2011. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!