Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet inni...

Szoptatás alatt lehet inni enyhén szénsavas ásványvizet? Terhességem alatt nem tudtam lemondani róla, megittam belőle naponta három literrel, pedig ez nem volt rám előtte jellemző.

Figyelt kérdés
De most féltem a babát,nehogy emiatt legyen hasfájós szegényke.De a szénsav nélküli vízből meg nem csúszik annyi...:-(
2009. ápr. 11. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer meg lehet próbálni ugyanis minden baba másra érzékeny. Én a szoptatás alatt bármit tudtam inni meg enni kivéve a szénsavas ásványvizet (az engem mindig is puffasztott), de ez csak személyes tapasztalatom. Annak ellenére, hogy a legtöbb babát puffasztja ez-az, nem mindenkinél van ez így. Próbáld meg és úgyis kiderül, hogy fáj-e a hasa.
2009. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom tanácsolni próbáld meg.

Nekem az első lányomnál ez egy egész éjszakás sírásban végződött,most a második lányomnak men se kottyan igaz napi csak 1-2 pohárral iszok.

2009. ápr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, ki kell próbálni. Nem minden babát zavar. Én például a terhesség alatt is csak ezt tudtam meginni és a szoptatás alatt is iszom. Sosem volt miatta semmi baja a babámnak, igaz, mindent ehetek mellette, mert egy pillanatig se volt hasfájós.
2009. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!