Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S.! Pár hete "szopisztrá...

S. O. S.! Pár hete "szopisztrájkol" a babám, lefejt tejet viszont megissza. Pótlás kérdés?

Figyelt kérdés
Ki kell már pótolnom az etetéseknél, ma irta fel a doki a milumil start-ot. D.u.a lefejt tej után odaadtam neki a pótlást és nem akarja elfogadni, csak fintorog, és persze üvölt, mert éhes! Járt még igy valaki? Mit tegyek? Már előre félek, mi lesz este? Nagyon kétségbe vagyok esve, mit fogok adni neki!!!! Izesitsem valamivel? 4 hónapos..
2011. jún. 14. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb meg fogja enni.Persze most lehet lesz pár óra sírás,de az éhség rá fogja vinni.
2011. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem izlik neki az anyatej után,de ha éhes lesz megeszi .4 hónapos babának szerintem még nem lehet semmivel izesiteni,bár nem tudom hogy elkezdtétek e a hozzátáplálást.Ha igen,akkor értelemszerüen azzal amit kapott már és szeret
2011. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pici cukor bele és minden nap kevesebb és a végén megissza cukor nélkül is.Édesebb az anyatej és ezért nem szereti a tápszert,de hamarosan megszokja:).Én is igy jártam a kislányomnál.
2011. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még irjatok légyszi, mindent ki akarok próbálni végső esetben- félek nagyon az estétől, meg az éjszakától!! (egyszer eszik még éjjel..) :-(
2011. jún. 14. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem még esetleg egy olyan öteltem van (de ezt nemtudom,hogy lehet e majd aki okosabb megirja:D),hogyha maradt még lefejt tejed,akkor összekeverhetnéd a tápszerrel hátha úgy megeszi
2011. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, a lefejt tejjel összekeverni, azt is ki fogom próbálni! Köszönöm! Még irjatok, ha tudtok!!!!
2011. jún. 14. 20:38
 7/9 xStefix ***** válasza:
Ha tényleg szopisztrájkol a babád, akkor nem cumiból kellene etetni, mert valószínűleg végleg le fog szokni a szopizásról.
2011. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keverd össze lefejt anyatejjel..... hamar rá fog szokni az ízére és anyatej nélkül is meg fogja inni.
2011. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Kedves utolsó! Összekevertem, és igy beszürcsölte!! :-) Remélem ezentúl magában is meg fogja inni!
2011. jún. 17. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!