Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Általában mennyi idő alatt...

Általában mennyi idő alatt áll be kereslet-kínálat a szoptatásban? Két hetes a picurom és olyan sok tejem van, hogy kénytelen vagyok szoptatás előtt is fejni, mert szinte ömlik a tej a fiam szájába.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,néha még szopi előtt is fejtem.Én a tejtöbbletet leadtam az anyatejgyűjtőbe,mert annyit az életben nem ivott volna meg.Így jó helyre ment és pénzt is adtak érte!Nekem majdnem 5 hónapra állt be a kereslet-kínálat,eddig fejtem.Főleg,hogy a pici átaludta az éjszakákat.DE ennek örülni kell mert így biztos nem lesz kevés a tejcsid.Az én fiam 11 hós lesz és szinte egész nap képes még cicizni!
2009. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok volt az elején, szó szerint spriccelt, én is mindig fejtem szopi előtt, aztán kb. 3-4 hét alatt beállt, de akkor már nem fejtem. Ha ugyanis fejsz, akkor egyre több lesz. Eddig mindig elég volt neki a tejcsim, pedig most már közel sincs annyi. 2.5 hónaposak vagyunk
2009. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2,5 hónap alatt állt be. Most 4 hónapos a babám, kb másfél hónapja nem kell fejnem egyáltalán. Utáltam csinálni :( Viszont tele a fagyasztó, ha hirtelen szükség lenne plusz tejre :)
2009. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen örülök, hogy sok a tejem ! Köszönöm a hozzászólásokat!
2009. ápr. 16. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:
NE FEJJ!!!! Semmi esetre sem! a fejés az iszonyuan megnöveli a tej menyiségét! Mi 3 hetesek vagyunk, de nekem 5 ägra spriccel a tejem, orrän-szäjän ömlik, szegény, nagyon hasfäjos is töle. De ha fejed, még több tej lesz, még huzodik ez a probléma. Természetes uton be fog ällni a menyiség, ha normälisan szoptatsz, kb 6 hétre.
2009. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 11.38-as válaszadó ! Tegnap megpróbáltam kihagyni egy fejést, de iszonyúan feszültek a melleim és hónaljban elkezdett csomósodni is. Mit tehetnék most?Félek, hogy gyulladást okoz a sok tej.
2009. ápr. 17. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok!Ha feszül a cicid és sok a tej benne,mindenképpen fejjél.Persze,hogy a fejés növeli a tejmennyiséget,de ha sok tej marad a cicidben,akkor be is gyulladhat a melled!Előbb -utóbb be fog állni a kereslet-kínálat.Szép napot!
2009. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az en babam 3 hetes lesz a heten,en is fejtem szorgalmasan,de annyira megnovelte a mennyiseget, hogy amikor kisfiam rakap,sokszor beszalad nki, annyira omlik,spriccel a szajaba.El is tettem a mellszivot.Remelem nem banom meg kesobb.De szerintem naluk job mellszivo ugymond nem letezik.Egyszeruen ot rakom gyakrabban mellre.Igy en is jol jarok, es az o pocija is tele... :-)
2009. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól szeretném kérdezni:éjjel milyen gyakran kel fel a picurod enni? A gyakori mellre helyezés nem zavar be?
2009. ápr. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!