Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudhatom, hogy elég-e...

Honnan tudhatom, hogy elég-e a tejem? Nem bírok 24 órán keresztül szoptatni, már összeragadunk.

Figyelt kérdés
Ha így fojtatjuk tovább, akkor még wcre sem fogok tudni elmenni. Reggel még viszonylag mindenrendben volt, Óránként cicizés, hogy ne legyen szomjas. De kb. 11-től már nem lehet vele mit kezdeni, ha nem szopik, akkor sír. Már 2 órája az ágyon fekve szoptattam, hátha elalszik, de nem történt meg. Hiába csinálok bármit, neki semmi sem jó, amint kikerül a szájából a cici, már sír is. Nincs elég tejem????
2011. aug. 25. 14:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

víztől nem is lesz kaki.

a víz szomjoltó,és minek higitanád a tejet??


nem is tudom már melyik teát javasolják ha nincs kaki sokáig....majd biztos megirják.


És igen,törölgesd le a babád,neked is jo ha tusolhatsz,ilyen melegben nem tudsz mást csinálni...

2011. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szoktam mérni, hízik szépen heti 200at.

Vizet nem azért adtam, hogy kakija legyen, csak az egyik válaszra írtam, hogy kapott vizet,, de nem lett tőle kakija.

2011. aug. 25. 15:15
 13/21 xStefix ***** válasza:

Najó, én már belezavarodtam a magam számára is. :)

Moira, megtennéd, hogy összegzed még1x az elmúlt mondjuk 2 hét eseményeit? Mert ugye több kérdést is feltettél a napokban. Mi változott: a szopiban, a pisiben-kakiban, hízásban, hangulatában, a te étrendedben stb. Bármi, ami esetleg fonos lehet.

És ugye ez a meleg...

2011. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Először is, nem jó alvó napközben, szóval egyszer vagy kétszer alszik csak, a többi szenvedés, mert álmos, de nem hajlandó aludni. Leginkább csak a kezemben van csöndben, és elaludni is csak ott tud. Bár az utóbbi napokban egyre többet nézelődik egyedül. Legutóbbi hidegfrontnál nagyon nyűgös volt. Sokat cicizett akkor is, kb. 2 napig. Egyébként, ha ébren van, akkor 2-2.5 óránként szopizik, ha alszik, akkor nem ébred ilyen hamar. A hidegfrontos nyűgös napon volt az, hogy 2 órán belül 4-5 híg kakis pelust produkált. Kapott normaflore-t az orvos tanácsára. Nem lett jobb a helyzet, úgyhogy azt mondta diétázzam, és egyek olyat ami fogja a kis hasát. Ezt teszem 4 napja. Gondolom ezért nincs kaki. A hétvégén egész tűrhető volt a helyzet, aztán tegnap elkezdtem másfél óránként szoptatni a meleg miatt. Ezt ő lecsökkentette 1 órára, és most ott tartunk, hogy el sem engedi a cicit. Éjszaka nincs gond vele, csak nappal. Közben az infacolt lecseréltük espumisanra. Muszáj valamit adni neki, mert 2 napig nem adtam, és nagyon nyűgös volt. Amit én eszem az kb tojás vagy kenyér reggelire, délután valami krumplis dolog csirkehusival, napközben meg kekszet csipegetek.

Egyébként július 11én született 3kg-val, és most 4.7 kg. Hétfőn lesz 7 hetes. Ha még köze van hozzá, a bcg helye elkezdett pirosodni és púposodni.

Ja még azt hozzátenném, hogy 32 fok van nálunk, tetőtéri panel (alig várom, hogy elköltözzünk) és egy szál pelus van a lányomon. Ventillátor megy, de persze nem rá fújja a levegőt.

2011. aug. 25. 15:49
 15/21 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem ügyesen fejlődik, ha nem sír, akkor mosolyog és vigyorog. Kicsit gőgicsél is. Fejét ügyesen tartja, fordulgat a hátáról az oldalára és vissza, egyszer már hasról is átfordult a hátára, szóval ezzel nincs gondja.
2011. aug. 25. 15:54
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!Domi is nagyon nyűgös de mi teáztatjuk is meg ugye itt vannak anyósomék és ők is segítenek.Tegnap este pl 6szor altattuk el a meleg miatt mire el tudott aludni.És 31.én megyünk oltásra.Remélem nem lesz már akkor meleg.Tejed az van mivel sűrűn szopik és termelődik ezért.Andival tudtál már beszélni róla hogy mit lehet csinálni?Vagy még szabin van?Ha tudok segíteni nyugodtan szólj csak!

Szandra a szomszéd anyuka

2011. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szia! Melyik szomszéd? :) Csak mert nem tudom milyen Andival kellene beszélnem :(
2011. aug. 25. 18:42
 18/21 anonim ***** válasza:
A meleg miatt van,nálunk 29 fok van csak,de az is elviselhetetlen,ennél több nem is volt.Borzalom lehet a 32 fok.Szerintem nincs baja,melege van.Nem jártok ki árnyékos helyre?Babakocsiban kint nem alszik jobban?
2011. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nincs igazán olyan hely, ahol tudnánk sétálni, mert nincs meleg. Az árnyékos erkélyen is 39 fok volt. :S Ma reggel sétáltunk kicsit, mert még nem volt meleg. Most szundizik. El sem hiszem...
2011. aug. 26. 10:03
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem csongrádi vagy?
2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!