Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem Cerazettevel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
12 hete született meg a Babánk, kb két hete kezdtem el szedni a Cerazettet. Szoptatok még. Előtte már volt pecsételgetésem pár napig (7. hét tájékán), de az hamar elmúlt. A doki akkor azt mondta, hogy "meg akart jönni, de még nem jött meg". A lényeg, hogy tegnap előtt sajnos rendesen megjött. Azóta is elég intenzív vérzésem van, ami ráadásul darabos. Ez lehet a gyógyszertől? Olvastam sok helyen, hogy valakinek hetekig tartó vérzést okoz, de hetekig nem lenne jó ilyen intenzíven vérezni. :( Meddig érdemes várni a vérzés elmúlására? Lehetséges, hogy megjött volna gyógyszer nélkül is? Tartok tőle, hogy nekem is folyamatos vérzést fog okozni.
2011. aug. 28. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 7 hétre jött meg a lányom után, aztán rá 3 hétre, aztán csak 8 hónapos korában. De akkor jó 2 hónapig szinte minden nap volt, pont nyár volt, legnagyobb meleg. Pff...Szóval akkor volt 4 nap, aztán 2 nem, aztán egy hétig, aztán 4 nap nem, aztán valahogy így múlt el az a 2-3 hónap. Után 40 napig semmi. Aztán megint megjött, és megint 30 napig semmi. Nem állt be, de én ekkor hagytam abba, mert terveztük a tesót. Miután abbahagytam 3 napra rá megjött, aztán már nem:terhes lettem.

Most voltak 1 évesek az ikerfiaim, megjött 6 hétre, aztán most egy hónapja először. De alig van, egyész nap sok lenne egy betét, van hogy nincs két nap, aztán megint. Ez van egy hónapja. Már eléggé unom, remélem beáll. Nem tudom meddig érdemes várni, azért ha sokáig tart, legalább hívd fel a dokid ha van és kérdezz rá.

2011. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! köszi a választ, azon gondolkodom, hogy várok egy hetet aztán meglátom mi legyen... hányingerem is volt az elmúlt két hétben, meg szédültem. Nem tudom, hogy ennek lehet-e köze a gyógyszerhez?
2011. aug. 28. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem két hónapos volt a babám, amikor elkezdtem szedni.

Amint elkezdtem szedni, megjött rá két napra a mensim és egy hétig tartott, mint a normális menstruálás alatt.

Aztán rá 24 napra jött meg újra (tehát korábban egy héttel), de csak 3 napig volt meg.

Szerintem nekem a gyógyszer miatt jött meg ilyen hamar.

A babum most lesz három hós néhány nap múlva.

2011. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ. Lehet majdnem egyidősek a Babáink. :))) Enyém jövőhét kedden lesz 3 hónapos.

Kicsit megnyugodtam, bár egyenlőre változatlanul erős a vérzés, de bízom akkor abban, hogy egy hét alatt elmúlik Nekem is, mint Nektek.

Hányinger, szédülés előfordult? Mennyire volt erős az első menstruációtok?

2011. aug. 29. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!