Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megszoptatnátok másnak a...

Megszoptatnátok másnak a babáját? És azt megengednétek, hogy más szoptassa a ti babátokat? Vészhelyzetre gondolok

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En is szoptattam mas babajat amikor a szuleszeten voltam, mert az egyik anyukanak nem volt teje es szegeny picike nagyon ehes volt!

Viszont nem szeretnem, ha mas szoptatna az en gyerekem, remelem a kovetkezo gyerekemmel is sokaig tudok szoptatni. :D

2009. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele, ahogy az első válaszoló...én megszoptatnám másét, de fordítva nem...bár ha nem lenne tejem, lehet hogy másként gondolnám...
2009. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha vészhelyzet lenne, természetesen megszoptatnám a másét, és örülnék, ha más segítene az enyémen. Egyébként, ha nincs vészhelyzet, nem tudnám elképzelni.
2009. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A más babáját bármikor szívesen megszoptatnám, de az enyémet csak valóban vészhelyzet esetén adnám oda másnak. Nem tudom szerencsére azt elképzelni, hogy ne lenne annyi tejem, hogy neki ne legyen elég..4. baba, és nekem annyira természetes volt, hogy ő is szopizni fog, mint a tesók, hogy egyáltalán nem is vettem cumisüveget és máig sincs itthon egy se, még biztonsági tartaléknak se. Tehát, ahhoz tényleg nagyon nyomós ok kellene, hogy átadnám a babámat másnak megszoptatni..és emögött nincs semmiféle higiénia mánia vagy fertőzéstől való félelem.
2009. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez jó elgondolkodtató kérdés volt. Igen, azt hiszem, én is szívesen megszoptatnám más kisbabáját, ha muszáj. Én viszont inkább tápszert adnék az enyémnek.. ki tudja...
2009. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gond nélkül megszoptatnám a másét, vészhelyzet esetén én is elfogadnám más segítségét. Ismerek egy testvérpárt, pár nap, talán két hét van a babáik között. Az egyik fősulira jár, a másik pedig azokon a napokon minden tekintetben ellátja a "kakukkfiókát" is. Nekem nagyon szimpatikusak.
2009. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudnám más gyerekét megszoptatni inkább lefejt tejet adnék,de a saját gyerekemet se adnám másnak,hogy szoptatssa.Egyszerűen nem tudom ezt elképzelni.Lehet lepontozni.
2009. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoptatnám a másét és ha olyan helyzetbe kerülnék örülnék ha az enyémet is megszoptatná valaki, persze ha ismerem az illetőt és tudom milyen.
2009. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!