Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fejésnél milyen gyorsan és...

Fejésnél milyen gyorsan és milyen erösséggel kell jönnie a tejnek?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám és sajnos fejnem kell neki a tejcsit,mert nem nagyon akar szopizni.

lehet,hogy azért, mert kevés a tejem?

abból gondolom,hogy csak 1-2 vékony sugárban spriccel a tejcsim,és minimum fél óra,mire le tudok fejni 80-100 millit( elektromos mellszívóval)

Szerintetek ez kevés tejre utal vagy másnak is így jön?


2009. ápr. 18. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper, hogy ennyit le tudsz fejni!Az én babám 4 hetesen kezdett el végre szopizni és egy két hét alatt jött bele igazán, szóval én is fejtem, átlagosan 30-35 perc volt egy cici fejése és nekem a balból először 2 sugár volt, a jobból 1, aztán egy hónap múlva már elég volt 20-25 perc/cici és bal 4-5 sugár, jobb 2-3 sugár lett. Sok sikert, boldog babázást!
2009. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 80-100 milli egyáltalán nem kevés egy mellből. Egyébként nekem is 1-2 vékony sugárban spriccel a fejésnél, de lehet, hogy a baba többet is ki tud hozni belőle.
2009. ápr. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más!Nekem olyan sok tejem volt,hogy kézi mellszívóval(avent)szinte percek alatt lefejtem 120 ml.Volt olyan,hogy reggelenként 300-400ml is lefejtem egy ciciből.(kb 10 perc alatt)A másikat meghagytam a babócának!Én mondjuk ezt kihasználva,leadtam az anyatejgyűjtőnek,akik továbbították a koraszülött babáknak!

Elvileg ha a babád elégedett,nem nyűgös mert tele a pocija,akkor elég a tejcsid!

2009. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!