Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes gépi fejőre beruházni?...

Érdemes gépi fejőre beruházni? Cumizavaros lett a babám, és nem akar szopni, így fejek kézi fejővel. Egy-egy fejésnél nem sok jön sajna, jó ha kettőből összejön 80 ml.

Figyelt kérdés
Az ujjaim már nagyon nem bírják a fejést, ezért gondoltam a gépire. De érdemes venni? És melyik fajtát? Most Aventes fejőm van. Esetleg szaporítani is lehet a kizárólagos gépi fejéssel?
2011. febr. 20. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fejem neki már 3 hónapja mert nem cicizik sajna elöször nekem kézi volt de elkezdett apadni a tejem ezért döntöttem az elektromos mellett.Nekem Medelám van és nagyon szuper megduplázta a tejemet és nagyon gyorsan letudom vele fejni.

2011. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked melyik kézi volt? és a Medellát hol vetted és mennyiért?
2011. febr. 20. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
kéziből is a medela volt csak már nekem is fájt a kezem a fejéstől ezért váltottam gépire.Én itt vettem interneten használtan 10 ezerért de szerintem ezerszer jobb mint az avent és nem is kerül annyiba.Nézd meg a vaterán biztos van.
2011. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez milyen pontosan. Folyamatosan pumpál? Ezt azért kérdezem, mert én az Aventes kézivel csak a reflex beindulásáig pumpálok, utána csak lenyomva tartom és jön a tej. Viszont az Aventes gépijét most próbáltam és az folyamatosan pumpál és nincs is olyan nagy vákuum benne, mint a kéziben, így én ezt nem is tudom használni.
2011. febr. 20. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen olyan mintha a kisbaba szopizná a melled ugyan azok a szívások tehát gyakorlatilag olyan mintha szoptatnál és állítható az erősség is.
2011. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!