Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cicimániás lett a babám?...

Cicimániás lett a babám? Hogyan javítsunk a helyzeten?

Figyelt kérdés
Eddig annyira jól működött a dolog, reggel,délután,este ciczett,és éjszaka egyszer. Most már ott tartunk,hogy nappal is legalább 4-5 alkalommal kéri,és már két napja nem hajlandó aludni napközben, ha nem kap előtte cicit. És Éjszaka is 3-szor eszik??? Mi történhetett, lehetséges a foga miatt?? Visszaáll majd a régi rendszer,vagy le kell ezekről szoktatni szépen lassan??
2011. szept. 5. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős!

Ha fejlődési ugrása van, akkor simán lehet, hogy most gyakrabban kéri a cicit, még este is.

Fog miatt a lányomnak rosszabb volt az étvágya, nem jobb.

Jó esetben ezek maguktól rendeződnek, és idővel elhagyja majd a sok cicizést. Ha nem, akkor más okokat kell keresni, lehet hogy most jobban szüksége van rád, a közelségedre.

2011. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10 hónapos!!!
2011. szept. 5. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 10 hónapos, akkor inkább azt mondanám, hogy most te kellesz neki, fél hogy elveszít és a cicizéssel magához tud "láncolni". (szeparációs szorongás)

Idővel szerintem el fogja hagyni, és nem kell leszoktatni róla. Kitartás.

2011. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Azon nyugszik meg, azért kéri gyakrabban. Nem tudom mikor fog róla leszokni, az én fiam 1,5 éves, és nagyon-nagyon függő.
2011. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!