Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 18 hónapos "cicifüggő" kislány...

18 hónapos "cicifüggő" kislányomat, hogy válasszam el, hogy ne viselje meg nagyon? Alváshoz kellett, mert azon aludt el, meg éjszaka ha felkelt, úgy aludt vissza. Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Csak az a baj,hogy éjszaka 7-8-9...10szer is kel,és semmit sem iszik,csak a cici,annyi tejem meg már nincsen,hogy a szomját oltsa.És már jó 8 hónapja ezt csinálom,és már nem bírom,ki vagyok merülve,azért gondoltam,hogy elveszem végleg a cici!Segítenétek??
2011. szept. 9. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, már nap közben meséltem neki, hogy ma éjszaka nem lesz szopi, mert a cici nagyon elfáradt. És éjjel, amikor kelt, odakészítettem vizet, hogy ha szomjas, akkor igyon. De tényleg nem volt az. És felkelt vagy tízszer aznap éjjel és sokat dédelgettem, de mondtam neki, hoyg a cici alszik, majd reggel felébresztjük. Sokat veszekedett érte, rekedtre ordította magát, de azért egyszar csak abbahgyta. Nekünk kb 2 óra volt a leghosszabb sírós menet. De nekem addigra egy rémálom volt az éjszaka és borzalmasan aludtunk, így tudtam magam tartani. Na, már másnap megérte a szenvedést, mert kb 10 perc alatt elaludt és csak egyszer próbálkozott. Harmadnap meg egyáltalán nem. És megérti, hidd el. Nekünk másnap az volt, hogy mondtam, hoyg a cici reggelig alszik. Apja is mondta, neki, hogy tudod, amikor kinn világos van, akkor kapsz. Fél ötkor már világosodott kinn, akkor elkezdte a műsort. Akartam neki vizet adni, erre mutogatott ki az ablakon, hogy dehát már világos van. Tehát a szavamon fogott, mindent értenek, a Tiéd is meg fogja érteni, te pedig tarts ki, mert az egszségetek megy tropára a nem alvástól!!
2011. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Végül hogy alakult nálatok a helyzet? Megoldódott az éjszakai kelés? Mi is hasonló cipőben járunk most csak 14 hónapos cicifüggő fiúcska,gyakori keléssel.
2012. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!