Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézi mellszívóból milyet vegyek?

Kézi mellszívóból milyet vegyek?

Figyelt kérdés

fogalmam sincs semmiről, arról sem hogy mindenkinek kell-e

most kettőt találtam vaterán, egy aventet és egy nuk-ot, mik a tapasztalataitok? köszi!


2011. szept. 15. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Avent volt. Nem hasznaltam sokat, mert mire hasznaltam volna, mar kevesett tudtam csak lefejni. Ha hamarabb kezdtem volna a fejest, akkor meg most is lenne a frigoban, de hallgattam a vedonore :(, aki azt mondta hogy 6 hetig ne fejjek. Utanna meg mar hiaba kinlodtam mindig annyi volt csak a ciciben, amennyi a babamnak eleg volt. Azert nem bantam meg, hogy vettem. A kovetkezo babocanal azonnal elkezdem majd a raktarozast.
2011. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem fejtem semmit. szoptak 1évig, mindíg annyi volt amennyi kellett nekik. Szerintem várd meg, hogy yegyáltalán szükséged van-e rá.
2011. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aventet vettem, de nem használtam sokat, feleslegesen fagyasztottam, mert a fiam nem itta meg, mert teljesen más az íze a fagyasztott tejnek.

Úgyhogy maradt csak a szoptatás, ráadásul elejétől fogva 1 mellből, mert nem fogadta el a balt /ezért is erőltettem volna a fejést/. Nemrég választottam el. 2 éves lesz.

2011. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tomee Tippee. Olcsóbb és jobb is, mint az Avent.
2011. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem Avent van és nagyon bevált. Én majd minden szopi után kifejem a kis maradékot,illetve az esti, már kihagyott étkezés helyett is fejek. Lefagyasztom, ki tudja mit hoz a holnap. De nem tagadom, hogy a fagyasztóban gyülekező üvegekkel párhozamosan fogy a fejési aktivitásom.

11 hetes baba anyukája

2011. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem az Avent vált be.
2011. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

ja, ez az, amit nem vennék használtan.

ha nincs rá 10-12.000 Ft-od, akkor meg lehet tanulni kézzel is fejni.


de más által hazsnáltat nem mernék használni. (műanyag alkatrészekből áll, teljesen sterilre nem lehet kitisztítani.)

2011. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz ez, hogy nem lehet sterilizálni?
2011. szept. 16. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:

lehet sterilizálni.

de nekem úgy tanították, hogy a műanyagot csak megolvasztva lehet 100%ban fertőtleníteni.


(bármi más műanyag edényt sem lehet teljesen tisztára mosni.)

2011. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, még az jut eszembe, hogy az sem véletlen, hogy ahol elektromos mellszívót lehet bérelni, ott is csak a gépet bérelheted, a műanyag tölcsért meg kell venni hozzá.
2011. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!