Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Műtét közbeni altatás után...

Műtét közbeni altatás után szoptatás?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy el kell végezni rajtam egy apróbb műtétet, amihez altatásra van szükség. A kérdésem az az, hogy utána hogyan lehet szoptatni? Gondoltam a műtét napjára, meg utána való napra fejek le tejet, és elteszem, hogy azt tudjam adni a babámnak, aki 3,5 hós. De utána mikor szoptathatok majd megint? Gondolom azon a napon, és kövi napon amit lefejek ki kell majd önteni. 3. napon szoptathatok majd?
2011. szept. 22. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

(fili)

Attól függ mivel altatnak.

Beszéld meg az aneszteziológussal.

Ne itt várj választ, mert még ha tudnának is egyesek válaszolni nem tudjuk mia hatóanyag amit kapsz.

Szerintem 24 óra múlva kiürül, de mondom a tuti a doki.

2011. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hatoanyagtol fugg, tenyleg az aneszteziologus fogja megmondani. Altalaban a mutet vegetol szamitott 24 ora.
2011. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt altatásban egy kisműtétem, akkor 1 hónapos volt a lányom! Előtte megszoptattam, majd kb. 3-4 óra múlva megint! Nekem azt mondták elég ennyit várni!

2011. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. A 24 ora a minimum, ki kell varni. Anyayejes babanal elore tejet lefejni. Nem ertem, miert mondtak a par orat, hiszen a hatoanyag biztos, hogy nem ment ki ez ido alatt, es nagyon karos...
2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!