Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik könyv segített valóban...

Melyik könyv segített valóban a gyermekproblémáknál? Pl. :altatás, szoptatás

Figyelt kérdés

2,5 hónapos kislányomnál vannak problémák,nem akar nagyon kiságyban aludni, ja és büfizős gondom is van,mert ha elalszik cicin,akkor utána vállra rakom büfizni,de ha alszik nem büfizik,ha meg felkelten nem alszik vissza,vagy nagyon nehezen.

És nem tudom hasra tenni sem,mert üvölt.


2010. okt. 8. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a suttogó. érthető, használható, gyakorlati tanácsokkal. csak javasolni tudom :)
2010. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen mostanában divatos könyvek segítettek,hanem egy anyukám által vásárolt kb. 300 ft-os könyv:))Berente Ági:A babaápolás kézikönyve a címe..Baromi jó könyv,tele hasznos és praktikus tanácsokkal,egy sincs benne olyan,amivel szemben kételkedtem volna.Nagyon humoros,közérthető,nem bűvészkedős,olvasmánynak is megfelel.Sok dolgot szedtem innen,pl. ha rakjuk pólyába a babát,vagy a hozzátáplálást hogyan kell,napirendet,stb.Ajánlom,többet ér mint a suttogó meg társai.
2010. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A suttogót elolvastam,de számomra nagyon unalmas és hasznavehetetlen volt, de ez az én véleményem.
2010. okt. 8. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Babaápolásból, gondozásból a 12 hónap vol a legjobb. Szoptatásból az Útmutató a szoptatáshoz (Ina May Gaskin). Altatáshoz ösztönösen fogtam hozzá, és sikerrel, nevelésben az irányadó Ranschburg könyve (Szülők könyve) és a kötődő nevelés elmélete.


A hasra tételnál nekünk is üvöltött, de tudtuk, hogy fontos. Mivel annak semmi értelmét nem láttuk, hogy hason üvöltsön, csak addig volt hason, amíg bírta, és igyekeztünk neki ezt az időt kellemessé tenni: énekeltünk, bohóckodtunk neki, és amint sírni kezdett, visszafodítottuk hátra. Egyre tovább bírta. Így a pár másodperctől pár héten belül eljutottunk a 20-30 percig hason.

2010. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem dr spock vált be ami a gyakorlati tanácsokat illeti, ami a gyereknevelési megközelítést: ranschburg jenő: szülők könyve bővített kiadás.
2010. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!