Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen kapszulák segítik a...

Milyen kapszulák segítik a tejtermelést?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Motilium tabletta. Hatóanyaga: Domperidone. Nyugaton ezt használják tejfokozünak. Amúgy emésztést segítő gyógyszer. Én a háziorvosommal irattam, elmondtam neki, mire kell. Hallott már róla, átolvasta a gyógyszerkönyvben, és azt mondta, minimális átjuthat a babába, de max. nem lesz hasfájós. És felírta. 3x2 az adagom, nagyon sok tejem van, és kb. 1 liter mindig van a hűtőben, ha el kell mennem. Persze emellett a gyakori fejés nélkülözhetetlen. Én 4 napig lustálkodtam e téren, be is gyulladt a cicim.
2006. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok odáig a tablettákért de ha már muszáj akkor csakis homeopátiás szer legyen.
2007. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédomnak az URTICA URENS homeopátiás bogyók beváltak.
2007. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
FENUGREEK - indiai gyogynoveny. abbol a tinktura vagy tea nagyon jo, de lehet kapni kapszulakban. Nem tudom Magyarorszagon hol lehet pontosan kapni, de nezd meg itt: [link] Nekem ez nagyon bevalt.
2009. szept. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!