Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem baj, ha éjjel nem fejek?

Nem baj, ha éjjel nem fejek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs hozzá lelkierőm,hogy éjjel szopi után nekiálljak fejni, olyan álomkóros vagyok,. Éjfél körül és hajnalban szopik, akkor nem fejem le a maradékot,de reggel már fejek.
2009. ápr. 29. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én éjjel soha nem fejtem.
2009. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se tudtam volna elképzelni, hogy éjjel neki álljak még fejegetni. Inkább aludj helyette :)
2009. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj.

Nálunk kb 3-4 hét után kialakult a kereslet-kínálat egyensúly, és utána egyáltalán nem fejtem. Amúgy sem volt sok értelme, az előtte lefejt tejeket is kidobtam, mert nem tudtuk elhasználni. A fejéstől meg csak egyre több tej termelődött. És így is két évig szoptattam, fél évig csak anyatejes volt a babám.

2009. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En sem fejek, nekem sincs hozza lelkierom. Eppen ezert orulok, hogy a babam ejjel is szopik.
2009. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek szép napot és boldog babázást!
2009. ápr. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!