Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más 7 hónapos baba is felkel...

Más 7 hónapos baba is felkel még éjjel szopizni? Ez baj? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azután még hajnalban és kora reggel is.
2011. szept. 28. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia

Az én kislányom is 7 hónapos és dettó mint amit leírtál. Éjjel 2fele aztán 5órakor és 7kor kel úgy igazán. Énsem tudom mitől lehet ez engem is érdekelne. Eddig a 7 hónap alatt talán 3hét volt amikor nem kelt fel éjszeka.

2011. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom már 1 éves! Este olyan 8 kor szopizik fürcsi után, utána felkel olyan 1-2 körül, aztán reggel 6 kor! Már nekem is nagyon terhes remélem hamar leszokik róla! De ez teljesen természetes emiatt ne aggódj, csak kitartást!

2011. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nálunk 1 évig kelt éjjel 1x-2x. akkor egyik napról a másikra elhagyta az éjjlei kelést.
2011. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, ez teljesen természetes.
2011. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam. körülöttem mindenki azt meséli, hogy már régóta milyen jól átalusszák az éjszakát a babáik, én meg csak figyelek...

Akkor lehet,hogy kicsit kiszínezik a dolgokat, vagy van ilyen kategória is ,mint az enyém, meg jól alvós baba is.

2011. szept. 29. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes körülöttem is mindenkinek jól alszik a babája:) Már én is kezdtem gyanakodni. Miénk is felkel sokszor éjjel, max 4 órát képes egyhuzamban aludni, de átlag 2.5. De hogy azért kel fel-e, mert éhes, ezt nem hinném, szerintem valami baja lehet, de én gyorsan cicire rakom, így hamar visszaalszik:)
2011. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is jelentkezem! Igaz, még csak 6,5 hós, de minimum egyszer kel szopizni éjszaka. Eddig egy éjjelt aludt át :)) Mondjuk az szerencse, hogy félálomban átmegyek hozzá, szopzik, 5 prec múlva már én is alszom tovább, meg ő is :) Kipihenem magam így is, a fiam fél 9-kor szokott elaludni, én 11-nél hamarabb biztos nem tudok.
2011. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 7hónaposon is kel, 4-5x.

A tápszeresek alusszák át az éjszakát.

2011. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 xStefix ***** válasza:

Enyém 11 hónapos koráig kelt, de lesznek itt olyanok is, akik ezt években mérik.

Normális, ne aggódj, mindig lehet oka, amiért ébred, nemcsak az éhség. Sőt, az éhség az első hónapok után már a legritkább okok közé tartozik...

2011. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én mindig meg szoktam etetni, és elfogadja. Lehet,hogy nem éhes, de hogyan döntsem el?
2011. szept. 30. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!