Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok sebes, fájó,...

Mit csináltok sebes, fájó, érzékeny mellbimbótokkal?

Figyelt kérdés

Purelan kenőccsel kenem, de annyit ér mint halottnak a csók.

Még csak 9 napos pici lányom és sűrűn mellre teszem.

Van esetleg vmi jól bevált módszere vkinek?


2009. ápr. 29. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sebesre-garmasten
2009. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bepanthen nekem bejött.Amugy popsikrém.
2009. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Aventos bimbóvédő-ápóló, a neve talán nem pont ez, de én a Dm-be vettem, és ettől jobb lett, ami a lényeg, h nem kell ezt lemosni, rávan írva!!Még talán gyógyszertárba lehet venni.Mielőtt szoptatsz elég ha lezuhanyzod a melled és nem kell dörzsölni a krémet róla, nem fáj attól is a bimbó h hozzá kell nyúlnod.

És sok-sok levegőztetés a bimbónak, ettől gyógyul leghamarabb.( Egy rossz pólót kivágsz a cici résznél,ha magatok vagytok bármeddig hordhatod, és a hátad sem fázik meg!!)

Jobbulást

2009. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A fiam most 3 és fél hetes, az első 2 és fél hét volt a tanulóidőnk, egy hete szopik rendesen, úgy ahogy kell.

Nekem a bal bimbóm teteje volt teljesen végigrepedve másfél hete.Olyan volt, mintha szétnyílt volna. (vérzett illetve egy pici genny is volt benne)Csillagokat láttam, mikor cicire tettem a manót. Egy napig pihentettem és csak fejtem belőle, mert már nem bírtam a fájdalmat. Kenegettem Garmastannal, de nem használt. Nekem a "felül semmi" alvás vált be. Magam alá teszek egy töröközőt és egy pelust,de szinte nem is folyik belőle éjjel semmi.Így tud rendesen szellőzni és gyorsan gyógyul. (napközben nem igazán van időm szellőztetni)Fejés után mindig kenek rá egy kis tejcit és hagyom rászáradni. Már nem is fáj, elkezdtem élvezni a szoptatást.

Biztos az is nagyban hozzájárul, hogy már jól kapja be a cicimet, mert annak ellenére, hogy mindig felázik mégis napról napra szebb.

Remélem rálelsz a gyógyírra!

Sok boldogságot Nektek!

2009. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Mindenkinek jó egészséget!
2009. ápr. 30. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
én is igy jártam besebesedet és még vérzet is a legjobb ha rászáritod az anyatejet kell egy kis idő de megéri én is kentem minden fajtával és nem használt sőt használtam addig a bimbovédőt meg tudni kell ,hogy a pici nyála egyben fertötlenit plusz az anyatej.. 3 hónapos kislány anyukája
2009. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!