Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha energia italt iszok abból...

Ha energia italt iszok abból a babó is "kap" a szopival?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradtnak érzem magam és csak 1-1 alkalommal innám.
2011. okt. 10. 11:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy ezt mondta a védőnő, csak sajna olyan, mintha alapvető dolgokkal nem lenne tisztában, szakember létére:S


A tej nem két szopi KÖZÖTT, termelődik, hanem szoptatás ALATT. Vagyis ha szopi után eszel/iszol/szívsz olyat, ami átmegy az anyatejbe, akkor az a következő szopinál egy az egyben a babába is átmegy.


Kérdező, a kávét nem bírod? Inkább azt igyál.

2011. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem olyan egyértelmű a dolog. De miért kockáztatnál? Más is túlélte energiaital nélkül. Én ha valamiben nem vagyok biztos, inkább nem csinálom.

Pl arról is megoszlanak a vélemények, hogy szabad-e fürdeni terhesség alatt. Én inkább csak zuhanyoztam. Ki lehet bírni a babádért, nem?

2011. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Én teljesen megértem szegény kérdezőt. Én pl. nem bírom a kávét rosszul vagyok tőle egyszerűen...de 2 kicsi gyerekkel vagyok itthon halálomon vagyok ha SEMMIT nem ihatok.
2011. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Minden reggel egy 3in1 kávéval kezdek,csak azért kérdezem, ha esetleg éjszaka vasalnék és nappal nagyon fáradt vagyok ihatok-e egyet. Még jól bírom a dolgokat,igaz ha babó este elalszik én is nyomban szunyizok :).
2011. okt. 10. 15:20
 15/24 anonim ***** válasza:

Én sem innék energiaitalt szoptatás alatt... nekem nem tűnik bizalomgerjesztőnek, akkor már inkább napi 2 kávé.

Sokáig szoptattam mindhárom gyerekemet, ittam módjával kólát is, de napi szinten kávéztam, főzöttet, instant kávét egyaránt ittam. Én ebben jobban megbízom.

Ui. : ha meg tudod oldani, ne vasalj éjjel:)Akkor inkább aludj! Próbálj vasalni a délutáni alvás alatt!

2011. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Akkor főzök, takarítok, mosok esetleg vasalok ja és szakdogát írok.
2011. okt. 10. 15:33
 17/24 anonim ***** válasza:
20%

Most erre mit mondjon az ember? Azért mert túl vagy terhelve, nyugodtan mérgezd a gyereket? Te tettél fel egy kérdés. Fele társaság szerint átjuthat a koffein, stb, másik szerint nem.

Aztán úgyis te döntesz

2011. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
utolsó: most mi bajod?? Eddig mindenki normálisan leírta mit gondol, nem akarok függő lenni!
2011. okt. 10. 15:38
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem semmi, csak úgy látom, hogy te akarod megideologizálni, hogy neked miért van erre szükség, megmagyarázod, hogy miért jó hogy iszod, stb. Tehát ha már úgyis döntöttél, csak megerősítésre vársz, akkor azt mondd.


Sokáig tudnám még fejtegetni a valóban fontos részét:

egy részről, hogy az energiaital úgy ahogy van semmilyen egészséges anyagot nem tartalmaz


másrészről:ahhoz, hogy az ember tudjon teljesíteni, aludnia kell. ez a sikeres vizsga egyik titka. nem az, hogy koffeinnel felpörgeted magad és másnap napközben tiszta kómás vagy.

tudod mit? inkább járnék gyűrött ruhában

2011. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
off: szerintem én is normálisan írtam.
2011. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!